do uzgodnienia NOK

Norwegia praca bez znajomości języka sprzątanie domów i mieszkań od zaraz dla kobiet

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 14 lutego 2016 20:21

Poszukujemy sprzątaczek do fizycznej pracy w Norwegii od zaraz. Ogłoszenie dla kobiet bez znajomości języka norweskiego od zaraz przy kompleksowym sprzątaniu powierzonych obiektów.

Stanowisko: sprzątaczka

Miejsce zatrudnienia: Oslo, Norwegia

Zarobki: do ustalenia

Obowiązki:

  • wspieranie pracowników w zleceniach stałych
  • początkowo mało godzin pracy, będzie się to jednak stopniowo zwiększało
  • całkowite sprzątanie powierzonych powierzchni – odkurzenie, wietrzenie, wycieranie kurzy, itp

Oczekiwania:

  • preferowane młode – do 26 roku życia, energiczne panie
  • dobra znajomość języka angielskiego – norweski niewymagany aczkolwiek będzie dodatkowym atutem
  • pracowitość, odpowiedzialne podejście do wykonywanych prac
  • zaangażowanie
  • dobra sprawność fizyczna
  • dokładność
  • dyspozycyjność od zaraz
  • uczciwość oraz lojalność

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w Norwegii do podjęcia od zaraz
  • pracę od kilku godzin tygodniowo do pełnego etatu
  • zatrudnienie bez znajomości języka norweskiego

Aplikacja:
Zgłoszenie zawierające CV ze zdjęciem oraz opis własnej osoby należy przesłać mailowo na adres:

  • [ogłoszenie wygasło]

źródło: http://www.ogloszenia.wirtualnaskandynawia.pl/sprzataczka_w_norwegii,ogloszenie,20150514090834.html

ID ogłoszenia: 7956bc8fe73a479

1 odpowiedź na “Norwegia praca bez znajomości języka sprzątanie domów i mieszkań od zaraz dla kobiet”

  1. Agnieszka1525 na 16 lutego 2016 @ 11:35

    dzien dobry jestem zainteresowana praca mam znajomosc jezyka niemieckego