do uzgodnienia NOK

Norwegia praca dla kobiet przy sprzątaniu biur od zaraz z j. angielskim Fredrikstad

  • Miasto: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 2 września 2015 02:20

Poszukujemy 2 kobiety do podjęcia fizycznej pracy w Norwegii przy sprzątaniu biur. Ogłoszenie z Fredrikstad dla osób ze znajomością języka angielskiego. Sprzątaczki muszą posiadać czynne prawo jazdy kat. B.

Stanowisko: Sprzątaczka

Stawka godzinowa: do ustalenia

Termin: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Fredrikstad, Norwegia

Liczba wakatów: 2

Zadania:

  • Praca w 2 lub 3 osobowym zespole polegająca na sprzątaniu powierzchni biurowych. Zadania polegają na kompleksowym i szybkim sprzątaniu biur. Osoby zatrudnione przydzielone są do sprzątania łazienek, pokoi socjalnych, sal konferencyjnych, gabinetów pracowników, itp.

Wymagania:

  • umiejętność swobodnego porozumiewania się w języku angielskim
  • zdolność do pracy w zespole
  • prawo jazdy kat.B
  • odpowiedzialność, punktualność
  • wysoka kultura osobista
  • miła aparycja
  • sumienne wykonywanie powierzonych prac
  • gotowość do szybkiego wyjazdu

Zapewniamy:

  • szkolenie wprowadzające
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • norweską umowę o pracę oraz dostęp do norweskich świadczeń socjalnych
  • możliwość udziału w częściowo opłaconych kursach języka norweskiego
  • dla chętnych pomagamy w znalezieniu miejsca zamieszkania

Aplikacja:
Jeżeli jesteś zainteresowany powyższym zgłoszeniem, prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem sylwetki na adres: Ewa.Brzeska@onet.eu

Prosimy o pilne przesyłanie zgłoszeń! Zatrudnienie od zaraz.

ID ogłoszenia: 11655e6327aec543