176 /h brutto NOK

Norwegia praca dla malarza w budownictwie Bergen bez znajomości języka norweskiego

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 22 lipca 2015 00:16

Aktualne ogłoszenie pracy w Norwegii na budowie w roli malarza. Zatrudnienie bez znajomości języka norweskiego w Bergen dla Polaków przy remontach, malowaniu powierzchni.

Stanowisko: Malarz

Miejsce zatrudnienia: Bergen

Zarobki: 176 NOK/h brutto

Obowiązki:

  • malowanie oraz szpachlowanie dużych powierzchni
  • prace wykończeniowe zgodnie z projektem

Oczekiwania:

  • dobra znajomość języka angielskiego
  • znajomość języka norweskiego nie jest wymagana
  • przynajmniej 3 letnie oraz udokumentowane doświadczenie zawodowe
  • doświadczenie w pracy na zewnątrz i wewnątrz
  • umiejętność łączenia regipsów wraz z oknami i listwami
  • atutem będzie umiejętność malowania natryskowego

Zapewniamy:

  • wsparcie w przygotowaniu odpowiednich dokumentów aplikacyjnych
  • zaprezentowanie szczegółów dotyczących pracy
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na zasadach norweskich
  • rozsądne zarobki
  • zatrudnienie zgodne z norweskim kodeksem pracy
  • możliwość podjęcia stałej pracy
  • ubezpieczenie
  • pomagamy zorganizować miejsce zamieszkania w cenie od 6000 do 6500 NOK miesięcznie
  • możliwość korzystania z bogatego pakietu socjalnego

Aplikacja:
Prosimy o przesłanie wiadomości na adres: justyna.rybacka@adecco.com

Konieczne jest załączenie CV oraz wpisanie w tytule: MSZ/N/06.15

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-24395f/

ID ogłoszenia: 51955ad0fa9cb56e