do uzgodnienia NOK

Norwegia praca fizyczna bez znajomości języka od zaraz przy przeprowadzkach Tønsberg

  • Miasto: Tønsberg
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 15 grudnia 2015 23:16

Oferujemy fizyczną pracę w Norwegii od zaraz dla Polaków przy przeprowadzkach. Zatrudnienie w Tønsberg dla pracowników fizycznych bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Miejsce zatrudnienia: Tønsberg, Norwegia

Zarobki: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Osoba zatrudniona obsługuje przeprowadzki. Praca wykonywana jest zespołowo. Do zadań należy demontaż mebli oraz sprzętów, zabezpieczenie żeby nie uległy uszkodzeniu w trakcie transportu. Pracownicy zajmują się rozładunkiem towarów w miejscu docelowym i montażem na miejscu.

Oczekiwania:

  • skrupulatność
  • dbanie o estetyczny wygląd i aby rzeczy klientów nie uległy jakimkolwiek uszkodzeniom
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • dobra kondycja fizyczna
  • umiejętność pracy w zespole

Zapewniamy:

  • zatrudnienie dla Polaków
  • szkolenie wprowadzające
  • ubezpieczenie na czas trwania umowy
  • zorganizowane odpłatnie zamieszkanie na miejscu
  • norweska umowa o pracę
  • bardzo dobre warunki, dostęp do świadczeń norweskich

Aplikacja:
Osoby zainteresowane proszę o przesłanie zgłoszenia z dokładnym opisaniem umiejętności oraz posiadanym doświadczeniem na adres:

michal.korzybski@onet.eu
Za wszystkie zgłoszenia serdecznie dziękuję.

Michał Korzybski

ID ogłoszenia: 780566ff71654804

3 komentarze na “Norwegia praca fizyczna bez znajomości języka od zaraz przy przeprowadzkach Tønsberg”

  1. mariusz247980 na 5 stycznia 2016 @ 13:06

    witam jestem zainteresowany pracą jaka minimalna stawka i jak wygląda sprawa zakwaterowania mój adres klimaszewskimariusz79@interia.pl

  2. wisniewskiartur96@wp.pl na 28 stycznia 2016 @ 21:38

    Witam mam 20lat zdrowy , bez nałogów gotowy do pracy od zaraz nr tel;690495927.Artur
    Pozdrawiam.