od 160/h brutto NOK

Norwegia praca fizyczna bez znajomości języka sortowanie owoców od zaraz Oslo 2021

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 23 stycznia 2021 02:06

Ogłoszenie aktualnej od zaraz, fizycznej pracy w Norwegii przy sortowaniu owoców 2021. Zatrudnienie na terenie Oslo bez znajomości języka i doświadczenia. Zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: pracownik fizyczny – sortowacz owoców

Pensja: od 160 NOK na godzinę pracy brutto

Miasto: Oslo, Norwegia

Termin: od zaraz

Zakres zadań:

  • praca manualna przy sortowaniu i pakowaniu owoców
  • zadania wykonywane są przy taśmociągu, na hali przy temperaturze pokojowej

Oczekiwania:

  • możliwość wykonywania pracy w systemie zmianowym
  • chęć zatrudnienia w Norwegii na minimum kolejne 6 miesięcy
  • zdolności manualne
  • wysoka sprawność
  • zaangażowanie
  • dostępność od zaraz

Zapewniamy:

  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • odpłatne zakwaterowanie w cenie 3500 NOK miesięcznie od osoby
  • zatrudnienie w oparciu o norweską umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatki do stawki podstawowej
  • pracę w pełnym wymiarze godzinowym
  • pomoc koordynatora polskiego pochodzenia

Aplikacja:
Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres. Rekrutacja aktywna do końca stycznia 2021.

Pierwszy wyjazd realizowany będzie od zaraz.

e-mail: soknadansatte2021@eclipso.eu

ID ogłoszenia: 935600aba85a4405