207/h NOK

Norwegia praca fizyczna dla par od zaraz w sklepie bez języka wykładanie towaru, Oslo 2024

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 30 marca 2024 01:04
  • Wygasa: 14 dni, 15 godzin

W rejonie Oslo od zaraz fizyczna praca w Norwegii przy wykładaniu towaru w sklepie. Zatrudnienie 2024 bez znajomości języka norweskiego, natomiast wymagany będzie język angielski. Zakwaterowanie na miejscu zorganizowane za opłatą.

Stanowisko: Pracownik fizyczny w sklepie wielkopowierzchniowym

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Lokalizacja: Oslo, Norwegia

Zarobki: 207 NOK na godzinę pracy brutto

Liczba wakatów: 4

Obowiązki:

  • Organizowanie produktów na półkach w sposób atrakcyjny dla klientów, zachęcając ich do dokonywania zakupów.
  • Oznakowanie i umieszczanie towarów zgodnie z wytycznymi, zapewniając klarowność i porządek w sklepie.
  • Utrzymywanie czystości w miejscu pracy poprzez regularne sprzątanie, porządkowanie półek oraz dbanie o estetykę otoczenia.
  • Współpracę z zespołem w rozładunku dostaw, kontrolowaniu stanu towarów oraz ich odpowiednim umieszczeniu w magazynie.

Wymagania:

Poszukujemy kandydatów gotowych do współpracy z innymi oraz do wykonywania pracy wymagającej wysiłku fizycznego. Znajomość języka norweskiego nie jest wymagana, ale oczekujemy pełnej dyspozycyjności w systemie pracy zmianowej, łącznie z dniami weekendowymi, oraz zaangażowania w wykonywanie zadań przypisanych do stanowiska.

Oferujemy:

  • Pełnoetatowe zatrudnienie na czas nieokreślony z atrakcyjnym wynagrodzeniem w wysokości 207 NOK na godzinę brutto.
  • Zapewnienie bezpłatnego zakwaterowania przez pracodawcę, co eliminuje dodatkowe koszty związane z mieszkaniem.
  • Możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku pracy, które otwierają perspektywy kariery zawodowej.
  • Przyjazną atmosferę pracy oraz wsparcie doświadczonego zespołu, co sprzyja efektywnej pracy i zdobywaniu nowych umiejętności.
  • Dodatkowo, dla par istnieje opcja wspólnej pracy i zakwaterowania, co umożliwia partnerom pracę i życie w Norwegii razem.

Drodzy kandydaci,

Jeśli zainteresowała Was przedstawiona i spełniacie większość podanych kryteriów prosimy o niezwłoczne przesłanie aplikacji drogą elektroniczną na poniższy adres z podaniem numeru referencyjnego:

nw/s04/24.

W wiadomość oraz w samym CV proszę wyraźnie zaznaczyć, iż wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych na potrzeby prowadzonej rekrutacji.

Norway Workers A.S
Schweigaards gate 16
0191 Oslo

mail: norwayworker@europe.com

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z osobami, które przejdą pierwszy etap rekrutacji.
Zamieszczona ilustracja nie przedstawia stanowiska pracy – jest to jedynie graficzne uzupełnienie oferty.

ID ogłoszenia: 218660755acf3e06