Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

 

od 195 brutto/h NOK

Norwegia praca fizyczna na myjni samochodowej od zaraz bez znajomości języka, Ålesund

  • Miasto: Ålesund
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 11 maja 2023 21:53
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Norwegia praca fizyczna na myjni samochodowej od zaraz bez znajomości języka, Ålesund

Opis

Myjnia samochodowa z Ålesund poszukuje osoby do fizycznej pracy w Norwegii także bez znajomości języka. Zatrudnienie od zaraz przy sprzątaniu i myciu pojazdów klientów. Zakwaterowanie bezpłatne zapewnione na start (3 pierwsze miesiące). Mile widziane doświadczenie zawodowe oraz znajomość języka angielskiego / norweskiego.

Stanowisko: Pracownik myjni samochodowej

Miejscowość: Ålesund, Norwegia

Pensja: 195 NOK na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 2

Obowiązki:

Zadaniem pracownika na myjni samochodowej będzie wykonywanie pracy fizycznej, w tym mycie karoserii i sprzątanie wnętrz samochodów. Obowiązki te będą obejmować odkurzanie, polerowanie, konserwowanie plastików, woskowanie oraz nakładanie powłok ceramicznych.

Oczekiwania wobec kandydata:

Gotowość do natychmiastowego rozpoczęcia pracy w Norwegii, posiadanie prawa jazdy kat. B, znajomość języka angielskiego lub norweskiego na poziomie umożliwiającym komunikację (mile widziane), minimum roczne doświadczenie w podobnej pracy, gotowość do podjęcia stałej pracy w Norwegii, zaangażowanie w wykonywaną pracę i punktualność.

Firma oferuje:

Terminowe i solidne wynagrodzenie, zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy o pracę na określony czas z możliwością przejścia na stałe zatrudnienie, atrakcyjne dodatki do wynagrodzenia podstawowego, możliwość pracy w godzinach nadliczbowych, bezpłatne zamieszkanie przez pierwsze 3 miesiące dla osób przedłużających umowę, po tym okresie konieczność zorganizowania sobie miejsca zamieszkania we własnym zakresie.

Aplikacja:

Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres z dopiskiem „myjnia samochodowa Ålesund”. Rekrutacja aktywna do końca maja 2023. Nie zwlekaj wysyłaj zgłoszenie!

Pierwszy wyjazd możliwy jest od zaraz.

e-mail: soknadansatte2022@eclipso.eu

ID ogłoszenia: 678645d45f879d84

   

ilość wszystkich wyświetleń: 575, dzisiaj: 1

  

Linki sponsorowane

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.