160-165 NOK

Norwegia praca na budowie murarz-tynkarz od zaraz z językiem angielskim

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 23 września 2013 02:00

Firma budowlana poszukuje od zaraz murarzy-tynkarzy do pracy w Norwegii na budowach w okolicach Oslo, Stavanger i Bergen. Ogłoszenie dla pracowników z doświadczeniem oraz komunikatywnym językiem angielskim.

Stanowisko: pracownik budowlany
Zarobki: 160-165 NOK/h brutto
Miejsce pracy: Oslo, Stavanger, Bergen
Liczba miejsce: 10

Zadania:
– praca przy murowaniu oraz tynkowaniu na budowach Norweskich
– prace pomocnicze

Wymagania:
– język angielski na poziomie co najmniej komunikatywnym
– wykształcenie w zawodzie oraz doświadczenie
– znajomość i korzystanie z rysunku technicznego
– gotowość do wyjazdu do Norwegii

Oferta:
– atrakcyjne zarobki Norweskie
– pracę w stabilnej Norweskiej firmie
– pracodawca zapewnia legalną umowę, ubezpieczenie pracownika oraz wszelkie warunki socjalne zgodne z Norweskimi
– pomoc przy wszelkich formalnościach na miejscu

Kandydaci samodzielnie ustalają i potwierdzają warunki pracy bezpośrednio z pracodawcą norweskim.

Prosimy o przesłanie dokumentów w języku angielskim (warunek konieczny),

W przesyłanych dokumentach proszę o zawarcie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych.

Umowa z zagranicznym pracodawcą zostanie zawarta zgodnie z prawem kraju zatrudnienia.

rekrutacja@es-perfekt.pl

źródło: infopraca.pl/praca/murarz-tynkarz-norwegia-pilnie/norwegia-bergen-oslo-stavanger/9274942

ID ogłoszenia: 57523f6b081fbbc