do ustalenia NOK

Norwegia praca na magazynie od 2015 bez znajomości języka Tønsberg

  • Miasto: Tønsberg
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 7 grudnia 2014 00:44

Magazyn wysyłkowy w Tønsberg poszukuje 2 magazynierów do pracy w Norwegii przy zbieraniu zamówień. Ogłoszenie bez języka norweskiego od 2015 roku dla osób z doświadczeniem na podobnym stanowisku.

Stanowisko: magazynier
Liczba wakatów: 2
Zarobki: uzależnione od doświadczenia (do negocjacji)
Miejsce pracy: Tønsberg

Zadania:
– obsługa dostaw towaru związana z rozmieszczaniem asortymentu na regałach magazynowych
– zbieranie, kompletowanie zamówień z wykorzystaniem wózków EPT
– zdejmowanie palet z pomocą wózka widłowego
– przygotowanie zamówień do wysyłki dla kontrahentów
– aktualizowanie stanów magazynowych w systemie informatycznym

Wymagania:
– minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na magazynie (udokumentowane)
– uprawnienia na wózki widłowe (zaświadczenie kwalifikacyjne UDT)
– zaświadczenie o niekaralności z KRK
– osoby bez nałogów
– uczciwość, rzetelność, pracowitość
– znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na komunikację oraz prowadzenie rejestru komputerowo w tym języku
– język norweski mile widziany

Oferujemy:
– legalne zatrudnienie na norweskich warunkach (stała umowa o pracę po pozytywnym przejściu miesięcznego okresu próbnego)
– atrakcyjne, negocjowalne warunki finansowe
– pomoc związaną ze znalezieniem miejsca zakwaterowania w Norwegii
– pełne wsparcie we wszystkich formalnościach, przygotowaniu dokumentów, tłumaczeniach etc.
– bezpłatne, dodatkowe ubezpieczenie NNW zagwarantowane przez pracodawcę

Nr. ref.: pr/100/2014

Każda osoba podejmująca zatrudnienie w naszej agencji będzie zobowiązana do osobistego podpisania umowy w Gdańsku z naszym przedstawicielem. Zatrudnienie od stycznia 2015 – prosimy nie wysyłać zgłoszeń po tym terminie.

Osoby zainteresowane ogłoszeniem i spełniające podane wymagania prosimy o przesłanie CV w języku angielskim wraz ze skanami potwierdzającymi referencje oraz uprawnienia na adres:

palitelig-rekruttering@contractor.net z dopiskiem w tytule pr/100/2014

Prosimy również o zamieszczenie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych na potrzeby rekrutacji.

ID ogłoszenia: 6954836da0adc27

1 odpowiedź na “Norwegia praca na magazynie od 2015 bez znajomości języka Tønsberg”

  1. Christopher83 na 10 grudnia 2014 @ 13:04

    Hello,
    I’m interested a job offer that you have placed on web especially forklift driver. I have almost 11 years of experience as werehouseman and 8 as forklift driver. In this moment I’m lookin for this kind of job in Norway, I know english language on a good level both writing and speaking. If You think that I’m a person you’re lookin for please write me a mail or call. krzysztofbutrym@gmail.com 793-623-474