do ustalenia NOK

Norwegia praca na magazynie pakowanie w Alesund od zaraz język angielski

  • Miasto: Alesund, Valderøya
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 24 lutego 2014 01:28

Magazyn z Alesund zatrudni od zaraz magazyniera z językiem angielskim do pracy w Norwegii przy pakowaniu i kompletowaniu zamówień i wysyłce towaru na magazynie. Ogłoszenie dla osób z uprawnieniami na wózki widłowe.

Stanowisko: pracownik magazynu
Zarobki: do ustalenia
Miejsce pracy: okolice Alesund

Zadania:
– praca w magazynie ze sprzętem elektronicznym
– załadunek towaru z wykorzystaniem wózków widłowych
– pakowanie towaru do wysyłki
– wprowadzanie danych w systemie informatycznym MS Dynamics AX
– utrzymanie należytego porządku na magazynie
– zarządzanie stanami magazynowymi

Wymagania:
– umiejętność pracy w szybkim tempie pod presją czasu
– uprawnienia na wózki widłowe
– znajomość obsługi komputera i systemu Dynamics AX

Oferujemy:
– całkowicie legalne zatrudnienie na warunkach norweskich
– przyjazne nowoczesne środowisko pracy
– niestety nie oferujemy zakwaterowania

E-mail na który należy przesyłać aplikacje w języku angielskim lub norweskim: Elisabeth.Marie.Vik@optimar.no
źródło:

ogloszenia.wirtualnaskandynawia.pl/pracownik_magazynow_w_norwegii,ogloszenie,20140220125035.html

ID ogłoszenia: 675530a7000a9520

4 komentarze na “Norwegia praca na magazynie pakowanie w Alesund od zaraz język angielski”

  1. Dzień dobry.
    Mam na imię Adam i jestem zainteresowany Państwa ofertą. Od 7 lat pracuję w fabryce okien jako magazynier na magazynie wyrobów gotowych. Do moich obowiązków należy: kompletacja, układanie towaru na paletach, kontrola jakości, skanowanie, zabezpieczanie towaru, foliowanie, oznaczanie odpowiednimi etykietami, załadunek naczep, tworzenie dokumentów transportowych. Oprócz tego zajmuje się inwentaryzacją dzienną, miesięczną jak i roczną. Posiadam prawo jazdy kat B, C, uprawnienia na wózki widłowe. Język angielski znam w stopniu komunikatywnym. Potrafię pracować samodzielnie jak i w grupie. Proszę o kontakt pod adresem e-mail: murawski_adam@wp.pl lub pod nr Tel +48 791-996-446

  2. damianldz90 na 18 marca 2014 @ 23:46

    Witam. Wraz z kolegą (25 i 24lata) jesteśmy zainteresowani wyjazdem i podjęciem pracy w Norwegii, nawet od zaraz. Oboje posiadamy doświadczenie w pracy na magazynie oraz uprawnienia na wózki widłowe w tym na wysoki skład oraz prawo jazdy kat. B. Mamy wysoką motywację do wyjazdu i pracy nawet w ciężkich warunkach
    tel kontaktowy 783 978 098, 695 377 823
    mail. dampas89@gmail.com

  3. tota193907 na 1 kwietnia 2014 @ 21:05

    Witam serdecznie,jestem zainteresowany wasza ofertą pracy,posiadam duże doświadczenie jako operator wózków widłowych niemal że wszystkich rodzajów,doświadczenie te nabrane na terenie Holandii(9 lat w renomowanych firmach elektronicznych),posiadam umiejętność zbierania zamówień przy zastosowaniu wózków widłowych,skanerów,oraz obsługę systemów zwiazanych z pracą w magazynach.Dużo więcej informacji udzielę na email adres mojej dziewczyny ssisi30@o2.pl,która ewentualnie też może podjąć pracę.

  4. p.prusowski na 6 kwietnia 2014 @ 13:42

    Witam,
    Mam na imię Patryk. Wspólnie z trójką przyjaciół wybieramy się w najbliższe wakacje (lipiec, sierpień, wrzesień) do pracy do Norwegii. Jesteśmy studentami Politechniki Śląskiej, wolni od nałogów. Bardzo pracowici, wszyscy pracujemy co roku w wakacje, a część z nas pracuje dorywczo w weekendy. Dwie osoby posiadają uprawnienia na wózki widłowe. Jesteśmy gotowi na pracę w trudnych warunkach, zmotywowani i sumienni. J.angielski w stopniu bardzo dobrym. Ja i kolega posiadamy uprawnienia na wózki widłowe wraz z aktualnymi badaniami lekarskimi. Jesteśmy osobami bezkonfliktowymi z zaświadczeniami o niekaralności. Posiadam własny samochód, a wszyscy posiadamy prawo jazdy kat.B. Jesteśmy zainteresowani tą ofertą pracy i prosimy o kontakt:
    Patryk
    Tel. 510 973 371
    e-mail: p.prusowski@gmail.com