136,80/h NOK

Norwegia praca na produkcji bez znajomości języka dla par w fabryce Bergen

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 1 czerwca 2013 02:30

Fabryka słodyczy z Bergen poszukuje od zaraz pary do pracy w Norwegii przy produkcji spożywczej bez znajomości języka norweskiego. Oferta adresowana do pary lub dwóch osób, z której jedna powinna znać dobrze język angielski.

Stanowisko: pracownik produkcji
Miejsce pracy: Bergen, Norwegia
Zarobki: 136,80 NOK/h brutto

Obowiązki:
– praca na linii produkcyjnej przy obsłudze maszyn
– pakowanie produktów, układanie na paletach
– kontrola jakości
– prace porządkowe, mycie maszyn i urządzeń produkcyjnych

Wymagania:
– znajomość języka angielskiego przez jedną z osób
– mile widziane doświadczenie w branży produkcji spożywczej
– mile widziane własne auto
– osoby odpowiedzialne, pracowite bez nałogów
– gotowość do pracy zmianowej
– umiejętność pracy w grupie

Oferujemy:
– pracę na warunkach norweskich z ubezpieczeniem i świadczeniami
– umowę na czas określony 3 miesiące z możliwością przedłużenia
– praca w przyjaznej atmosferze
– zakwaterowanie płatne 1200 NOK od osoby za miesiąc
– pomoc koordynatora na miejscu

Pracowników zainteresowanych ogłoszeniem prosimy o wysłanie swojego CV w języku angielskim na poniższy adres:

[adres usunięto z powodu próby wyłudzenia pieniędzy za pośrednictwo]

Odpowiemy jedynie na wybrane zgłoszenia

Uwaga od administracji:

Kontakt został usunięty z powodu zgłoszeń od użytkowników – ogłoszeniodawca żądał pieniędzy przed podpisaniem umowy.

ID ogłoszenia: 19651a93994c84c5

20 komentarzy na “Norwegia praca na produkcji bez znajomości języka dla par w fabryce Bergen”

  1. Good afternoon. We are a couple of students looking for part-time work in July and August, we are at 21 years and are happy to have taken the this work. We are a peaceful people without addictions, they both know English communicative, each of us has a driving license category B are distinguished by enormous enthusiasm and willingness to work have not once had a chance to check in practice in Poland and I do in Norway. We hope that the state will respond to our request and on our website, you can count on the full commitment and professionalism. If these are your interested we can arrange any extra 2 to 3 people. We all know for a few years and create a harmonious package that can handle any task.
    Yours sincelary Monika and Rafał.

    Contact:
    E-mail: olechowski.r@gmail.com
    Phone: (+48) 505-869-388 (Rafał)

    • karolcia9304 na 10 czerwca 2013 @ 16:43

      Witamy serdecznie,
      jesteśmy bardzo zainteresowani Państwa ofertą pracy (2 os. kobieta 20 lat i mężczyzna 20 lat). Oboje znamy język angielski w stopniu komunikatywnym, nie jesteśmy karani, oboje mieliśmy kontakt w pracy z żywnością ( w kafeterii). Jesteśmy osobami odpowiedzialnymi, pracowitymi, nie bojący się wyzwań i ciężkiej pracy zmianowej, szybko się uczymy, posiadamy prawo jazdy kategorii B, posiadamy umiejętność pracy w grupie, jesteśmy osobami towarzyskimi i łatwo nawiązujemy nowe kontakty. Oboje jesteśmy tegorocznymi maturzystami. Byłoby nam niezmiernie miło pracować u Panstwa.

      E-MAIL: karolcia9304@wp.pl

      Serdecznie pozdrawiamy

  2. ziobrowski87 na 5 czerwca 2013 @ 16:30

    Witam jestem zainteresowany pracą proszę o kontakt ziobrowski87@gmail.com

  3. Lukasz19891 na 6 czerwca 2013 @ 10:29

    Witam jestem z dziewczyną zainteresowany pracą proszę o kontakt luk-kras@wp.pl

  4. matylda.w na 7 czerwca 2013 @ 17:23

    Witam, jestem zainteresowana ofertą, proszę o kontakt: matylda.wdowiak@wp.pl lub tilly89@wp.pl

  5. Good afternon.
    We are a couple looking for a permanent work or part time work. We are 33 years and are happy to have taken the this ok. We are a peaceful people without addictions, they both know English communicative, each of us has driving licens category B are distinguished by enormous by enthusiasm and willingness to work have not once had a chance to check in practice in poland and I do in Norway. We hope that the state will respond to our request and on our websit, you can count on the full commitment and profesionalism.
    We all know for a few years and create harmonius package that can hande any task.

    Yours sincerely Robert and Agata
    Contact:
    E-mail: Robertode@op.pl
    Phone: (+48) 504 79 78 76 (Robert)

  6. agnieszkao na 8 czerwca 2013 @ 14:36

    Witam, jestem zainteresowana powyższą ofertą pracy. Jestem osobą energiczną, rzetelną i odpowiedzialną, lubie pracowac w zespole. Proszę o kontakt na adres e-mail: agnieszkaortman@wp.pl.

  7. Witam
    Chciałabym podjąć tę pracę wraz z kolegą, proszę o kontakt rocka.rolla@poczta.fm
    Obydwoje bardzo dobrze znamy angielski, jesteśmy odpowiedzialni i uczciwi, dobrze sprawdzamy się podczas pracy w grupie.

  8. Aktualnie mieszkamy w Norwegi, posiadamy stale numery personalne. Przebywamy tutaj od ponad pół rok, niestety nasz zaklad został zamkniety z powodów ekonomicznych. Jesteśmy gotowi zacząć prace od zaraz. Proszę o kontakt pod numerami
    Jacek 96663950
    Artur 46381632

  9. Piszę w imieniu moim oraz dwójki moich kolegów. Jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą dotycząca pracy w Norwegii. Wszyscy posiadamy silną motywację i chęć do podjęcia tego typu pracy, jesteśmy silni fizycznie (trenujemy na co dzień) , uczciwie podchodzimy do naszych obowiązków (zdajemy sobie sprawę że wyjeżdżamy do pracy, a nie na wakacje). Ponadto mogę dodać że posiadamy własny samochód szybko się uczymy i posiadamy ponadprzeciętną siłę fizyczną i kondycję , znajomość angielskiego to też nie problem bo wszyscy znamy ten język b. dobrze. Tel 666101281 mail zabrocki58@gmail.com

  10. kubson4zera na 11 czerwca 2013 @ 16:07

    Witam
    Wraz z kolegą,jesteśmy zainteresowanie podjęciem tej pracy. Jesteśmy studentami,nie bojącymi się ciężkiej pracy ,anie wielogodzinnego wymiaru pracy.Obaj posiadamy prawo jazdy oraz komunikatywną znajomość języka angielskiego.
    mail kontaktowy kubawid@onet.pl
    Z wyrazami szacunku.
    Jakub

  11. Dzień dobry,
    piszę w imieniu grupy trzech wysportowanych i dobrze przygotowanych do fizycznej pracy studentów. Posiadamy własny środek transportu. Wszyscy mamy opanowany j. angielski na poziomie zaawansowanym i średnio zaawansowanym oraz posiadamy prawo jazdy kat. B. Jesteśmy mocno zdeterminowani i gotowi do podjęcia pracy z przedstawionej oferty.
    Bardzo proszę o kontakt
    tel. 697767613
    email mkosta1992@gmail.com

  12. Mam na imię Jacek. Aktualnie mieszkam w Bergen z moją dziewczyną. Poszukujemy pracy. Mamy doświadczenie w pracy na magazynie. Jesteśmy zainteresowani tą ofertą pracy. Mój norweski numer telefonu to: 41154473
    Jacek S., Zofia D.

  13. Witam, jestem zainteresowany ofertą pracy siwus86@interia.pl moge przesłać CV

  14. Dzień dobry, mam na imię Izabela. Wraz z moim chłopakiem poszukujemy pracy w Norwegii. Oboje dość dobrze znamy język angielski. Posiadamy prawo jazdy kategorii B. Możemy sami dojechać do miejsca pracy. Jesteśmy odpowiedzialni i pracowici. Nie posiadamy nałogów. Możliwość podjęcia tej pracy da nam ogromna szansę na opłacenie sobie przyszłego roku studiów. Na czym nam bardzo zależy. Bardzo proszę o pozytywne rozpatrzenie naszego zgłoszenia. Z wyrazami szacunku, Izabela N.
    Numer kontaktowy 797-793-978 lub 511-439-548

  15. grilandmen na 17 czerwca 2013 @ 12:54

    Witamy,
    Wraz ze swoim chłopakiem, jestesmy bardzo zainteresowani oferta pracy, bardzo prosimy o kontakt mailowy : beatarogalska_com@wp.pl
    Z góry dziekuje

    Z powazaniem

    Beata Rogalska,Łukasz Karpiński

  16. Witam. Razem ze swoim znajomych chętnie podejmiemy pracę. Posiadamy doświadczenie w branży spożywczej(auto-handel).Jesteśmy młodzi, bez nałogów i chętni do pracy.Znajomy ma opanowany j. angielski w dużym stopniu. Pozdrawiam
    Tel-+48531278144 e-mail:damian.rosicki92@wp.pl

  17. Witam, nazywam się Karol. Piszę w swoim imieniu oraz trojga przyjaciół. Jako 4 osobowa grupa młodych aktywnie fizycznych ludzi w wieku 24 lat poszukujemy pracy w Norwegi. Z tym krajem wiążemy swoją przyszłość dłużej niż 3 miesiące. Jako młodzi ludzie nie boimy się ciężkiej pracy jesteśmy: komunikatywni,dokładni, uczciwi, punktualni, chętnie pracujemy zarówno w grupie jak i indywidualnie.
    Posiadamy prawo jazdy kat. B.
    Znamy język angielski co najmniej na poziomie B2.
    W przypadku chęci zatrudnienia młodych sprawnych fizycznie ludzi proszę o kontakt e-mail:karol.zukowski@op.pl lub nr kom 510048476.

  18. Krystian233 na 8 lipca 2013 @ 00:29

    Witam. Mam na imię Krystian, mam 23 lata. Posiadam wykształcenie wyższe (licencjat), doświadczenie w pracy fizycznej, na magazynie, w warsztacie samochodowym tak w Polsce jak i za granicą. Dobra znajomość języka Angielskiego. Jestem zainteresowany pracą sezonową oraz stałą. Posiadam uprawnienia na wózek widłowy, tel. 513 847 963.

  19. Gosia_Mati na 16 lipca 2013 @ 18:45

    Witam
    Jestesmy zainteresowani tą ofertą (kobieta 19 lat,męzczyzna 22)
    Posiadamy auto,jesteśmy wstanie sami dojechać do Norwegii oraz możemy dowozić ludzi do pracy,Mężczyzna posada uprawnienia na wózek widłowy. Znamy język angirlski,kobieta w stopniu komunikatywnym,męzczyzna biegle. Mamy doświadczenie,przy tego typu pracy,
    Pozdrawiamy i prosimy o kontakt. 506041829 lub na email. goga141@vp.pl

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez ogloszenie-zablokowane

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez ogloszenie-zablokowane »