164/h NOK

Norwegia praca od zaraz dla pokojówki sprzątanie hotelu z językiem angielskim Fredrikstad

  • Miasto: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 5 maja 2019 03:14

Oferujemy zatrudnienie w hotelu z Fredrikstad dla pokojówki. Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Norwegii ze znajomością języka angielskiego przy sprzątaniu pokoi i apartamentów.

Stanowisko: Pokojówka

Miasto: Fredrikstad, Norwegia

Zarobki: 164 NOK na godzinę pracy brutto

Start: od zaraz

Obowiązki:

  • sprzątanie pokoi oraz apartamentów hotelowych w wysokim standardzie
  • praca polega między innymi na: wietrzeniu, zmianie pościeli, ręczników, uzupełnianiu barku oraz środków higienicznych, myciu łazienek itp.

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia pracy w Norwegii od zaraz
  • wysoka sprawność fizyczna
  • przykładanie się do powierzonych obowiązków
  • zaangażowanie
  • zaświadczenie o niekaralności
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • rzetelność, zaangażowanie

Zapewniamy:

  • pracę do podjęcia od zaraz
  • opiekę koordynatora polskojęzycznego
  • wysokie zarobki
  • dodatki do dań w restauracji hotelowej
  • premie i dodatki
  • bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę – przyzwoite warunki – mały pokoik z własną łazienką, mini aneksem kuchennym, telewizorem oraz dostępem do internetu po wifi
  • początkowo umowę na okres próbny z opcją przedłużenia dla pracowników najlepszych

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesyłanie zgłoszeń poprzez formularz aplikacyjny, dostępny pod adresem:

www.cognitoforms.com/OSKAS1/RekrutacjaNorwegiaPraca2019

Prosimy o oznaczenie odpowiedniej nazwy stanowiska: „Sprzątaczka / Pokojówka Fredrikstad”

ID ogłoszenia: 1735ccddc36aaa83