165/h brutto NOK

Norwegia praca od zaraz na magazynie z kosmetykami bez znajomości języka Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 24 lutego 2017 04:35

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Norwegii na magazynie drogeryjnym z Oslo. Zatrudnienie dla osób bez znajomości języka przy zbieraniu zamówień, załadunku oraz rozładunku.

Stanowisko: Pracownik magazynu
Miejsce zatrudnienia: Oslo, Norwegia
Zarobki: obowiązuje stawka godzinowa w wysokości 165 NOK
Rozpoczęcie: od marca 2017

Obowiązki:

  • kompletowanie towaru na potrzeby klientów hurtowych oraz indywidualnych
  • pomoc w załadunku i rozładunku
  • prowadzenie rzetelnej dokumentacji, wpisywanie danych do systemu

Oczekiwania:

  • możliwość zatrudnienia w Oslo od zaraz
  • wysoka sprawność i siła fizyczna
  • duża motywacja, zaangażowanie
  • szybkość w chłonięciu wiedzy
  • zdolność do pracy w zespole
  • świetna organizacja czasu pracy

Oferujemy:

  • ubezpieczenie na okres zatrudnienia
  • pomoc pracownika mówiącego w języku polskim
  • zarobki przelewane raz w miesiącu na konto pracownicze
  • legalną umowę zgodną z norweskimi standardami

Aplikacja:
Pracownik zakwalifikowany w procesie rekrutacji przed wyjazdem będzie musiał stawić się osobiście w naszym oddziale w Szczecinie w celu podpisania umowy. Umowa nie może być podpisana na odległość.
Za rekrutację nie jest pobierana żadna opłata. Opłata za tłumaczenie i przygotowanie dokumentów będzie potrącona z pierwszego wynagrodzenia (ok 300 NOK).

E-post:

Lagerarbeid-Bemanning@fastservice.com z dopiskiem „lagermedarbeider 03/2017″ w zgłoszeniu prosimy powołać się również na serwis norwegia.pracabc.pl

Lagerarbeid Bemanning AS – profesjonelle rekrutteringstjenester

ID ogłoszenia: 11758afa47f5389b

3 komentarze na “Norwegia praca od zaraz na magazynie z kosmetykami bez znajomości języka Oslo”

  1. Witam, wraz z przyjacielem, poszukujemy pracy za granicą. Jesteśmy młodzi, ambitni i świetnie zorganizowani. Nie boimy się żadnej pracy fizycznej oraz jesteśmy gotowi podjąć wyjazd w bardzo szybkim tempie. Oboje operujemy b.dobrą znajomością języka angielskiego, oraz komunikatywnym niemieckim.

    Jeżeli oferta pracy jest nadal aktualna, to proszę o pozytywne rozpatrzenie naszej kandydatury, gdyż uważam, że nie zawiedziemy Państwa oczekiwań rekrutacyjnych.

    Pozdrawiam, Michał Machnicki

    KONTAKT:
    michal.machnicki91@gmail.com
    +48 506 598 848

  2. mikolajpolom na 26 lutego 2017 @ 14:29

    Witam mam doświadczenie w podobnej firmie działającej w Tczewie, chciałbym podjąć jak najszybciej pracę u państwa. Język Angielski mam opanowany w stopniu komunikatywnym. W razie potrzeby proszę o kontakt ze mną

  3. grzegorz1975 na 15 marca 2017 @ 21:50

    Witam,
    jestem zainteresowany pracą .Mój tel 668275826/
    Pozdr