175/h brutto NOK

Norwegia praca od zaraz na magazynie z żywnością bez znajomości języka Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 3 marca 2017 18:29

Magazyn spożywczy z Oslo prowadzi nabór na stanowisko komisjonera. Ogłoszenie pracy w Norwegii dla osób bez znajomości języka. Oferta aktualna od zaraz przy zbieraniu zamówień oraz pakowaniu towarów.

Stanowisko: Pracownik magazynu – komisjoner
Pensja: 175 NOK na godzinę pracy brutto
Miasto: Oslo, Norwegia
Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • praca na magazynie, głównie przy kompletowaniu towaru na podstawie zamówień, układaniu produktu na paletach i odstawianiu na rampy
  • wsparcie przy rozładunku i załadunku
  • inne zadania mające na celu wsparcie codziennego funkcjonowania magazynu

Oczekiwania:

  • bardzo dobre zorganizowanie czasu pracy
  • samodzielność, pracowitość, przykładanie się do zadań
  • sumienność, odpowiedzialność
  • możliwość pilnego zatrudnienia w Oslo
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Zapewniamy:

  • opiekę polskiego rezydenta na miejscu
  • pracę w Norwegii do podjęcia od zaraz
  • szkolenie pracownicze z obsługi maszyn, korzystania z systemu komputerowego oraz zasad BHP
  • zakwaterowanie zorganizowane na miejscu w cenie 4500 NOK miesięcznie
  • legalną umowę, zgodną z warunkami norweskimi, z której wynika ubezpieczenie czy świadczenia

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą i spełniające podane wymogi prosimy o aplikowanie za pośrednictwem podanego poniżej formularza kontaktowego z zaznaczeniem opcji „Magazynier / Komisjoner Oslo”:

OSK Vikarbyrå AS
Hamborggata 21
3018 Drammen

ID ogłoszenia: 26458b99a0b4ed5e

8 komentarzy na “Norwegia praca od zaraz na magazynie z żywnością bez znajomości języka Oslo”

  1. Witam Jestem zainteresowany tą ofertą pracy.
    Proszę o info na maila:
    sowa.piter@gmail.com

    Pozdrawiam

  2. Marcinaaas90 na 16 marca 2017 @ 18:01

    Witam jestem zainteresowany podjeciem pracy mam doswieadczenie pracy na magazynie z wozkiem elektrycznym jak i paleciakiem recznym oraz skanerem. Jestem na miejscu w Oslo.

  3. maciek.renski na 20 marca 2017 @ 11:52

    Witam, 5 osob wielu 20-23 lat zainteresowanych praca. Doświadczenie w pracy na magazynie nabyte w Albert Heijn’ie na wózkach wszelkiego rodzaju. Dobra znajomość języka angielskiego. Zainteresowani dłuższym okresem pracy(min. rok).
    Numer telefonu: 570534111
    E-mail: maciek16@poczta.onet.pl

  4. maciek.renski na 20 marca 2017 @ 12:23

    Witam, 5 osob wielu 20-23 i jedna 27 lat zainteresowanych praca. Doświadczenie w pracy na magazynie nabyte w Albert Heijn’ie na wózkach wszelkiego rodzaju. Dobra znajomość języka angielskiego. Zainteresowani dłuższym okresem pracy(min. rok).

  5. maksymbanachowicz na 22 marca 2017 @ 14:55

    witamy serdecznie dwoch pracownikow z mila checia podejmie sie pracy na magazynie. telefon 530 617 156

  6. Andrzej312 na 3 kwietnia 2017 @ 06:19

    Witam.
    Jestem zainteresowany ofertą pracy.
    Proszę o kontakt pod numerem telefonu: 535-350-625.
    Pozdrawiam.

  7. witam jestem zainteresowany oferta pracy prosze o kontakt pod numer telefonu 511-166-100

  8. Berges25 na 31 maja 2017 @ 21:06

    Witam mieszkam w oslo jestem zaiteresowany oferta prosze o kontakt arturknu@gmail.com