Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

216,40 brutto/h NOK

Norwegia praca od zaraz na produkcji pizzy bez znajomości języka w fabryce z Bergen 2024

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 25 maja 2024 02:10
  • Wygasa: 21 dni, 4 godzin

Fabryka żywności mrożonej z Bergen od zaraz poszukuje osoby do pracy w Norwegii na produkcji pizzy. Zatrudnienie 2024 bez znajomości języka norweskiego z zakwaterowaniem na miejscu dostępnym odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik produkcji pizzy

Lokalizacja: Bergen, Norwegia

Pensja: 216,40 NOK na godzinę pracy brutto

Start: od zaraz

Liczba wakatów: 4

Zakres obowiązków:

Poszukujemy pracowników do nowoczesnego zakładu spożywczego specjalizującego się w produkcji pizzy włoskiej. Do zadań na tym stanowisku należą m.in.: kontrola jakości produktów, obsługa maszyn produkcyjnych, dbanie o ciągłość i efektywność procesów produkcyjnych, przygotowywanie składników, a także pakowanie i etykietowanie wyrobów.

Wymagania:

Idealny kandydat to osoba zaangażowana i sumienna, z umiejętnością pracy zespołowej oraz elastyczna w kwestii dostępności. Doświadczenie w pracy na linii produkcyjnej w branży spożywczej będzie dodatkowym atutem. Poszukujemy osób gotowych do szybkiego rozpoczęcia pracy w Norwegii, cechujących się energią i odpowiedzialnym podejściem do obowiązków.

Oferujemy:

Zapewniamy komfortowe zakwaterowanie na miejscu, umowę o pracę zgodną z norweskimi przepisami, obejmującą płatny urlop i pełne ubezpieczenie zdrowotne. Dodatkowo gwarantujemy liczne świadczenia socjalne, regularne i terminowe wypłaty wynagrodzenia, atrakcyjne dodatki oraz wsparcie polskiego koordynatora. W ramach zatrudnienia zapewniamy również strój roboczy.

Aplikacja:

Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres.

Rekrutacja otwarta, można się zgłaszać!

Pierwszy wyjazd zaplanowany jest od zaraz.

e-mail: soknadansatte2022@eclipso.eu

W tytule wiadomości prosimy wpisać “Produkcja pizzy styczeń 2024 Bergen +Nazwisko, Imię” Prosimy również o dołączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

ID ogłoszenia: 68366511a57b66c5

ilość wszystkich wyświetleń: 175, dzisiaj: 2

Linki sponsorowane

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.