171/h brutto NOK

Norwegia praca od zaraz przy sprzątaniu samolotów bez znajomości języka Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 16 grudnia 2017 19:36

Lotnisko z Oslo oferuje od zraz zatrudnienie dla sprzątaczy bez języka przy sprzątaniu samolotów wewnątrz. Oferta atrakcyjnej pracy w Norwegii z zakwaterowaniem zorganizowanym na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Lokalizacja: Oslo, Norwegia

Rozpoczęcie: od zaraz

Stawka godzinowa: 171 NOK na godzinę pracy brutto

Opis stanowiska pracy:

  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie zajmowała się sprzątaniem samolotów od wewnątrz
  • do zadań należeć będzie odkurzanie, wymiatanie, uzupełnianie ulotek reklamowych, mycie szyb itp.

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • punktualne stawianie się na swoją zmianę
  • duża dokładność
  • zdolność do współpracy
  • bezkonfliktowość
  • umiejętność pracy w zespole
  • miła aparycja
  • zaświadczenie o niekaralności
  • preferowane zgłoszenia od osób z zamieszkaniem w Oslo

Zapewniamy:

  • gotowość do podjęcia pracy zmianowej
  • legalną umowę zgodną z norweskimi standardami
  • w cenie 4000 NOK miesięcznie pracodawca zapewnia zamieszkanie
  • możliwość pracy w nadgodzinach
  • rzetelne wdrożenie w obowiązki

Aplikacja:
Osoby spełniające podane wymagania, i akceptujące warunki zatrudnienia na stronie:

Proszę dokładnie wypełnić formularz z zaznaczeniem opcji „pracownik sprzatajacy”.

Rask Endring AS – profesjonell vikarbyrå,
Storgata 39 0182 Oslo, Norge

ID ogłoszenia: 2125a2bcfcd77e7a

20 komentarzy na “Norwegia praca od zaraz przy sprzątaniu samolotów bez znajomości języka Oslo”

  1. Weronika Lewandowska jani na 15 grudnia 2017 @ 14:41

    Zainteresowana!

  2. Szukam pracy00071 na 16 grudnia 2017 @ 19:20

    Witam jestem zainteresowany podjęciem pracy na stanowisku sprzatacz nr kontaktowy 511 597 646

  3. Dominika Szpitalak na 16 grudnia 2017 @ 19:43

    Witam, chcialam zaaplikować ale nie otwiera, sie strona. Proszę o przesłanie linka.
    Biegły angielski i znajomość pracy. Pozdrawiam. DS

  4. Witam jestem zainteresowany podjąć prace jako sprzątacz samolotów w Oslo . Numer kontaktowy : 794350844

  5. Witam jestem zainteresowany – +380997027872

  6. Michalwawa na 26 grudnia 2017 @ 18:21

    Witam czy ogloszenie nadal aktualne?

  7. Lukasz Hubert na 27 grudnia 2017 @ 18:49

    Witam jestem zainteresowany pracą proszę o kontakt 785220236

  8. Dominika1991 na 2 stycznia 2018 @ 14:24

    Wraz z żoną jestem zainteresowany 797-690-242

  9. Emilia1983 na 2 stycznia 2018 @ 18:41

    Witam,czy ogłoszenie nadal jest aktualne?

  10. renia i michal na 4 stycznia 2018 @ 10:41

    jestesmy zainteresowani ofertom 695418676

  11. Witam jestem zainteresowana.!

  12. Loleczek889 na 5 stycznia 2018 @ 10:45

    Witam jestem zainteresowany wraz z partnerka Tomek,Nikola nr tel 783010652

  13. michalKULCZ na 21 stycznia 2018 @ 21:25

    Witam jestem zainteresowany

  14. Witam jestem zainteresowana .

  15. Dawid Kuglin na 12 lutego 2018 @ 16:03

    Witam…jestem zainteresowany pracą od zaraz…

  16. Aplikuję. Jestem gotowa do wyjazdu od zaraz!
    530407909

  17. Marlena123 na 1 maja 2018 @ 23:50

    Czy ogłoszenie jest nadal aktualne ? Jeśli tak jestem zainteresowana, proszę o kontakt 966 83 550

  18. Zainteresowana :))

  19. Sebastian1982 na 10 grudnia 2018 @ 14:57

    Proszę o kontakt 573910800

  20. Marcin831212 na 12 kwietnia 2019 @ 11:18

    Witam czy ogłoszenie jest jeszcze aktualne.. Jestem zainteresowany