Do uzg. NOK

Norwegia praca od zaraz w budownictwie przy wykończeniach dla płytkarzy-glazurników, Stavanger 2023

  • Miasto: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 7 stycznia 2023 00:52

Firma działająca w Stavanger od zaraz poszukuje budowlańców – płytkarzy/glazurników do pracy w Norwegii. Zatrudnienie w budownictwie przy remontach i wykończeniach obiektów.

Mix-Max AS poszukuje pracownikow w podanych zawodach: Cieśla budowlany , Płytkarz.

Miejsce pracy: Stavanger

Opis stanowiska

Budowlaniec:

Budowa/remont konstrukcji drewnianych zewnętrznych oraz wewnętrznych na podstawie rysunku technicznego
Montaż karton gips
Montaż okien oraz drzwi
Szpachlowanie/Malowanie
Układanie podłóg laminowanych
Listwowanie podłóg oraz okien

Płytkarz:

Okładziny ceramiczne takie jak : płytki zwykłe, gresowe, płytki wielkoformatowe oraz mozajki.
Układanie płytek zgodnie z projektem w dużych i małych formatach (możliwość przeszkolenia w brakujących zakresach – do omówienia)
Konieczność samodzielnego wykonania łazienki od stanu developerskiego pod klucz
Wymagane manualne zdolności, pomysłowość, kreatywność, umiejętność logicznego myślenia i organizowania sobie miejsca pracy.

Wymagania do każdego stanowiska:

Dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy zarówno samodzielnie, jak i w zespole. – warunek obowiązkowy
Komunikatywnej znajomości języka angielskiego – mile widziany
Posiadanie skandynawskiego lub polskiego certyfikatu czeladnika lub mistrza będzie dodatkowym atutem
Samodzielność, dokładność, efektywność

Oferujemy:

WYNAGRODZENIE w zależności od doświadczenia zawodowego oraz poziomu znajomości języka.
Legalne zatrudnienie w Norweskiej firmie na czas nieokreślony (po okresie próbnym 6 miesięcy)
Feriepenger 10,2%
Ubezpieczenie zdrowotne
Podwyższenie wynagrodzenia wraz z rozwojem kwalifikacji
Pomoc w zakwaterowaniu
Pomoc w załatwieniu wszelkich formalności
Punktualnie wypłacane wynagrodzenia.

CV oraz zdjęcia proszę wysłać na mail:

post(małpa)mixmaxas.no

źródło: www.olx.pl/oferta/praca/aktualne-norwegia-ogolnobudowlaniec-plytkarz-glazurnik-CID4-IDKtQDX.html

ID ogłoszenia: 56063b8a2c093f1a