Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

 

od 200 brutto/h NOK

Norwegia praca pakowanie przekąsek bez znajomości języka od zaraz w Bergen 2023

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 15 kwietnia 2023 00:22
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Norwegia praca pakowanie przekąsek bez znajomości języka od zaraz w Bergen 2023

Opis

Firma produkcyjna z Bergen od zaraz poszukuje pakowaczy do legalnej pracy w Norwegii. Ogłoszenie bez znajomości języka przy pakowaniu przekąsek słonych na linii produkcyjnej. Mieszkanie dla pracowników zapewnione będzie za opłatą.

Stanowisko: Pakowacz przekąsek

Zarobki: od 200 NOK na godzinę pracy brutto

Miejscowość: Bergen, Norwegia

Start: od zaraz

Liczba miejsc: 6

Opis stanowiska:

Obowiązki pracownika będą obejmować wykonywanie manualnych prac przy taśmie, pakowanie przekąsek solonych oraz łatwą, powtarzalną pracę manualną. Może być również wymagane pilnowanie ciągłości procesu produkcyjnego, przeprowadzanie kontroli jakości oraz zdejmowanie produktu gotowego z taśmy.

Oczekiwania:

Pracodawca szuka kandydata, który jest dyspozycyjny od zaraz, potrafiący pracować pod presją, energiczny, sumienny, zdyscyplinowany, zna zasady BHP i jest zaangażowany w wykonywanie swoich obowiązków. Pracodawca oczekuje również gotowości do wykonywania monotonnej, powtarzalnej pracy.

Oferujemy:

Pracodawca oferuje możliwość pobierania zaliczek raz w tygodniu, rzetelne wdrożenie w obowiązki, pomoc w zaaklimatyzowaniu się na miejscu, odpłatne zamieszkanie w kwocie 3500 NOK miesięcznie od osoby, ubezpieczenie pracownicze, świadczenia socjalne, pomoc rezydenta polskiego pochodzenia oraz atrakcyjne dodatki do pensji podstawowej, takie jak system poleceń pracowniczych i liczne bonusy.

Aplikacja:

Drodzy kandydaci,

Jeśli zainteresowała Was przedstawiona oferta i spełniacie większość podanych kryteriów prosimy o niezwłoczne przesłanie aplikacji drogą elektroniczną na poniższy adres z podaniem numeru referencyjnego pp/05/23. W wiadomość oraz w samym CV proszę wyraźnie zaznaczyć, iż wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych na potrzeby prowadzonej rekrutacji.

Norway Workers A.S
Schweigaards gate 16
0191 Oslo

mail: norwayworker@europe.com

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z osobami, które przejdą pierwszy etap rekrutacji.

ID ogłoszenia: 3536439c86267061

    

ilość wszystkich wyświetleń: 982, dzisiaj: 1

  

Linki sponsorowane

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.