225 /h NOK

Norwegia praca produkcja rybna bez języka od zaraz pakowanie łososia, Stavanger 2024

  • Miasto: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 23 marca 2024 01:00

Przetwórnia ze Stavanger poszukuje chętnych od zaraz do pracy w Norwegii na produkcji rybnej bez znajomości języka przy pakowaniu łososia na tacki. Mile widziane osoby z doświadczeniem branżowym. Możliwość skorzystania z zakwaterowania na miejscu (bezpłatnie – pokoje 3 osobowe, odpłatnie pokoje 1-osobowe).

Poszukujemy energicznych i zaangażowanych osób do pracy na stanowisku Pracownika Produkcji Rybnej w renomowanej firmie zajmującej się obróbką i pakowaniem łososia. Praca odbywać się będzie na terenie Stavanger.

Obowiązki:

  • Obróbka i pakowanie świeżego łososia
  • Usuwanie łusek, kości i innych niepożądanych elementów.
  • Kontrola jakości surowca przed przystąpieniem do procesu obróbki.
  • Przestrzeganie standardów higieny i bezpieczeństwa

Wymagania:

  • Chęć do pracy w dynamicznym środowisku
  • Zdolność do pracy w zespole
  • Sumienność i dokładność w wykonywaniu obowiązków
  • Mile widziane doświadczenie przy rybach (praca z nożem)
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie: 225 NOK/h brutto
  • Zakwaterowanie: Bezpłatne na miejscu w pokojach 3-osobowych
  • Elastyczny czas pracy
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w renomowanej firmie branżowej

Aplikacja:

Drodzy kandydaci,
Jeśli zainteresowała Was przedstawiona i spełniacie większość podanych kryteriów prosimy o niezwłoczne przesłanie aplikacji drogą elektroniczną na poniższy adres z podaniem numeru referencyjnego RB-NS/04/24. W wiadomość oraz w samym CV proszę wyraźnie zaznaczyć, iż wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych na potrzeby prowadzonej rekrutacji.

Norway Workers A.S
Schweigaards gate 16
0191 Oslo

mail: norwayworker@europe.com

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z osobami, które przejdą pierwszy etap rekrutacji.
Zamieszczona ilustracja nie przedstawia stanowiska pracy – jest to jedynie graficzne uzupełnienie oferty.

ID ogłoszenia: 10465fe22f705b68