Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

 

od 200 brutto/h NOK

Norwegia praca przy pakowaniu przekąsek od zaraz bez znajomości języka w Bergen 2024

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 10 lutego 2024 01:27
  • Wygasa: 23 dni, 15 godzin
Norwegia praca przy pakowaniu przekąsek od zaraz bez znajomości języka w Bergen 2024

Opis

Dla pakowaczy ogłoszenie ciekawej pracy w Norwegii przy pakowaniu przekąsek na produkcji w Bergen. Zatrudnienie 2024 bez znajomości języka od zaraz z opcją zakwaterowania na miejscu (odpłatnie).

Stanowisko: Pakowacz przekąsek

Zarobki: od 200 NOK na godzinę pracy brutto

Miejscowość: Bergen, Norwegia

Start: od zaraz

Liczba miejsc: 4

Opis stanowiska:

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za wykonywanie prac manualnych przy taśmie produkcyjnej, pakowanie przekąsek solonych oraz wykonywanie prostych, powtarzalnych zadań manualnych. Dodatkowo, możesz być zaangażowany w monitorowanie ciągłości procesu produkcyjnego, kontrolę jakości wyrobów oraz zdejmowanie gotowych produktów z taśmy produkcyjnej.

Oczekiwania:

Szukamy kandydata gotowego do natychmiastowego podjęcia pracy, zdolnego do efektywnej pracy pod presją, energicznego, sumiennego, z dobrą dyscypliną oraz znajomością zasad bezpieczeństwa i higieny pracy. Dodatkowo, oczekujemy zaangażowania w wykonywanie obowiązków oraz gotowości do podejmowania monotonnych, powtarzalnych zadań.

Nasza oferta obejmuje:

Pracodawca gwarantuje możliwość otrzymywania zaliczek co tydzień, kompleksowe wprowadzenie w obowiązki, pomoc w dostosowaniu się do nowego środowiska, opłacane zakwaterowanie w wysokości 3500 NOK miesięcznie od osoby, ubezpieczenie pracownicze, świadczenia socjalne, wsparcie ze strony rezydenta o polskim pochodzeniu oraz atrakcyjne dodatki do podstawowej pensji, w tym system poleceń pracowniczych oraz różnorodne bonusy.

Aplikacja:

Drodzy kandydaci,

Jeśli zainteresowała Was przedstawiona oferta i spełniacie większość podanych kryteriów prosimy o niezwłoczne przesłanie aplikacji drogą elektroniczną na poniższy adres z podaniem numeru referencyjnego pp/02/24. W wiadomość oraz w samym CV proszę wyraźnie zaznaczyć, iż wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych na potrzeby prowadzonej rekrutacji.

Norway Workers A.S
Schweigaards gate 16
0191 Oslo

mail: norwayworker@europe.com

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z osobami, które przejdą pierwszy etap rekrutacji.

ID ogłoszenia: 82265c69ecdd955f

   

ilość wszystkich wyświetleń: 242, dzisiaj: 2

  

Linki sponsorowane

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.