165/h brutto NOK

Norwegia praca przy produkcji dań gotowych dla par bez znajomości języka Bergen 2016

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 15 grudnia 2015 23:34

Atrakcyjna oferta pracy w Norwegii przy produkcji dań gotowych w fabryce z Bergen. Ogłoszenie również dla par bez znajomości języka norweskiego od stycznia 2016. Obowiązkowa znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Stanowisko: pracownik produkcji
Miejsce pracy: Bergen
Zarobki: 165 NOK brutto/h
Liczba miejsc: 4
Start: styczeń 2016

Zadania:
Firma produkcyjna zajmująca się wytwarzaniem gotowych dań mrożonych. Obowiązki pracownika będą rozdzielane zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem pracodawcy. Do zadań będzie zaliczało się m.in. kontrola jakości produktów przy taśmie, pakowanie wyrobów, proste prace magazynowe oraz obsługa maszyn (po uprzednim przeszkoleniu).

Wymagania:
– minimum komunikatywna znajomość języka angielskiego (weryfikacja telefoniczna)
– gotowość do szybkiego wyjazdu i podjęcia zatrudnienia
– mile widziane osoby z doświadczeniem w produkcji spożywczej
– tylko osoby nie karane i bez nałogów
– oczekiwana umiejętność pracy zespołowej, komunikatywność, pozytywne nastawienie
– gotowość do pracy w systemie zmianowym w tym również na noce
– konieczne osobiste stawiennictwo w Gdańsku przed wyjazdem w celu podpisania umowy

Oferujemy:
– darmowe zakwaterowanie na cały czas trwania umowy (umeblowane i wyposażone mieszkanie)
– pomoc z dopełnieniem wszelkich spraw natury formalnej
– brak jakichkolwiek opłat z tytułu rekrutacji pracownika
– wsparcie polskojęzycznego koordynatora na miejscu
– pracodawca zapewnia pełne szkolenie na miejscu oraz niezbędną odzież ochronną

Jak aplikować?

Zgłoszenia proszę składać za pomocą poniższego formularza z zaznaczeniem posady “Produkcja gotowych dań mrożonych Bergen 2016”

W związku z ogromnym zainteresowaniem ofertami pracy w Norwegii rezerwujemy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi w procesie rekrutacji kandydatami.

W roku 2015 dla naszych Norweskich partnerów pozyskaliśmy ponad 200 pracowników z Polski. W związku ze zwiększonym zapotrzebowaniem norweskiego rynku pracy na rok 2016 planujemy prowadzić jeszcze więcej rekrutacji. Dziękujemy za Państwa zaufanie.

Rask Endring AS – profesjonell vikarbyrå, Storgata 39 0182 Oslo, Norge

ID ogłoszenia: 317567082b469df8

4 komentarze na “Norwegia praca przy produkcji dań gotowych dla par bez znajomości języka Bergen 2016”

  1. Witam jestem zainteresowany pracą . Mój nr kontaktowy 793074516.
    Pozdrawiam

  2. marcinwitkiewicz na 31 grudnia 2015 @ 14:03

    Witam, jesteśmy zainteresowani pracą chłopak 29 lat, dziewczyna 21, ,Proszę o kontakt 537978345, pozdrawiam

  3. arkadiusz.wasik1 na 14 stycznia 2016 @ 12:41

    Witam
    mam 20 lat , jestem uczciwy , pracowity , mieszkam w Norwegii od 3 lat porozumiewam się w jezyku norweskim , mam doświadczenie przy produkcji pracowałem w Norwegii przy produkcji sera (pakowacz) pół roku , i przy produkcji ciastek także w Norwegii , Jestem nie karany , całkowicie zdrowy (zadnych problemów, zdrowotnych )

  4. Kajtek96 na 5 maja 2016 @ 21:56

    Witam ja i mój Przyjaciel jesteśmy gotowi przyjąć te prace. Posiadamy zawód kucharza i średnie wykształcenie proszę o kontakt 😉