do uzgodnienia NOK

Norwegia praca przy remontach, wykończeniach na budowie układanie płytek

  • Miasto: Norwegia
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 15 lipca 2014 21:14

Możliwość podjęcia pracy w Norwegii od zaraz dla Polaków bez znajomości języka norweskiego przy układaniu płytek. Oferta dla płytkarza przy remontach i wykończeniach.

Stanowisko: Płytkarz

Lokalizacja: Norwegia

Zarobki: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Osoba zatrudniona będzie miała za zadnie pracować przy remontach i wykończeniach.
  • Do zadań należeć będzie układanie płytek z różnych materiałów.

Oczekiwania:

  • 5 lat doświadczenia w podobnej pracy
  • posiadanie referencji oraz dokumentów potwierdzających legalne zatrudnienie w zawodzie
  • prawo jady kat.B
  • znajomość norweskiego nie jest wymagana jednak kandydaci powinni znać język angielski lub jeden ze skandynawskich
  • obowiązkowość,
  • brak nałogów

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na dobrych warunkach
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy przesłać następujące dokumenty: CV ze zdjęciem, LM, referencje na adres: info@novabygg.no

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/plytkarz-2402046.html

ID ogłoszenia: 6153c551995e188