od 155/h brutto NOK

Norwegia praca przy sprzątaniu mieszkań od zaraz z językiem angielskim Oslo 2019

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 15 czerwca 2019 02:57

Atrakcyjna oferta pracy w Norwegii dla sprzątaczek ze znajomością języka angielskiego. Zatrudnienie w Oslo dla chętnych przy sprzątaniu domów i mieszkań od czerwca 2019.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Miejsce zatrudnienia: Oslo, Norwegia

Wynagrodzenie: od 155 NOK na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie: start jeszcze od czerwca lub w pierwszej połowie lipca 2019

Liczba miejsc: 2

Obowiązki:

  • zatrudnienie od zaraz na stanowisku sprzątacza – sprzątaczki
  • zadania są typowe dla tego stanowiska – sprzątanie kompleksowe wszystkich zleconych pomieszczeń zgodnie z oczekiwaniami klienta
  • rzadziej sprzątanie po remontach, piwnic i garaży ale za to ze względu na trudność za większą stawkę

Oczekiwania:

  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Norwegii
  • możliwość wyjazdu do pracy za granica na stałe
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • wysoka sprawność fizyczna
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • dostępność od zaraz
  • kultura osobista

Zapewniamy:

  • przejrzyste warunki zatrudnienia – legalną, norweską umowę o pracę
  • gwarancję dużej liczny godzin
  • pracę do podjęcia od zaraz
  • wsparcie polskojęzycznego opiekuna na miejscu
  • pracodawca oferuje tani kurs języka norweskiego na miejscu, miesięcznie do zapłaty jest 1000 NOK
  • płatne zakwaterowanie zorganizowane na miejscu

Aplikacja:

Osoby zainteresowane, które spełniają podane kryteria proszone o kontakt pod podany poniżej adres e-mail.

beata-norwegia@gazeta.pl

ID ogłoszenia: 7525d0366f76dcd3