175.00 NOK

Norwegia praca przy wykończeniach w budownictwie – spotkanie rekrutacyjne

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 26 sierpnia 2013 03:15

Spotkanie rekrutacyjne do pracy w Norwegii w budownictwie dla pracowników robót wykończeniowych. Aktualna oferta przy wykończeniach budowlanych, montażu ścianek działowych i sufitów.  Wymagana znajomość języka angielskiego.

Agencja Pracy Koncepcja organizuje spotkanie z norweskim pracodawcą
w WARSZAWIE dnia 30 sierpnia 2013 dla:

Pracownik robót wykończeniowych
SYSTEM DEKO (sufity podwieszane i ściany działowe modułowe)

Zostały 2 wolne miejsca!

Miejsce pracy : Norwegia
Obowiązki: montaż systemów ściennych (duńskiej firmy DEKO Partitions Ltd) w biurowcach, salonach samochodowych, halach przemysłowych i innych miejscach gdzie konieczne jest utrzymanie wysokiej estetyki wykończenia wnętrz i funkcjonalności

Wymagania:
Dobra znajomość j. angielskiego, język będzie weryfikowany podczas rozmowy telefonicznej
Doświadczenie zawodowe min 3-. 5 lat , KONIENCZNIE doświadczanie w pracy z systemami DEKO lub podobnymi. System zabudowy DEKO jest modułową budowa i charakteryzuje się prostym montażem. (PRODUKTY: Ściany działowe modułowe – profilowe, ściany działowe modułowe – bez profilowe, Ściany działowe modułowe – horyzontalne, podwójnie i pojedynczo szklone, gipsowo-kartonowe. Drzwi systemowe, Ściany mobilne, Wykończenia ścianek, sufity podwieszane
Pozytywne referencje od pracodawcy/ów
Norweski pracodawca oferuje:
Umowę o pracę z pracodawcą norweskim,
Praca na pełny etat plus nadgodziny,
Czas pracy: min. 37,5 max 48 godzin w tygodniu,
Stawka godzinowa min. 163-175 NOK/h

Dodatki rodzinne na wychowanie dzieci oraz na niepracujących członków rodziny mieszkających w Norwegii lub Polsce,
Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne,
Dodatek urlopowy,
Pracodawca zapewnia pomoc w znalezieniu mieszkania oraz kwestiach związanych ze sprowadzeniem rodziny

Sposób aplikowania: CV w języku angielskim, wraz z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych, referencje, kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, umiejętności i doświadczenie prosimy przesłać na: norwegia@koncepcja.eu, koniecznie z adnotacją w temacie maila: ‘Zabudowa wnętrz –spotkanie WARSZAWA 30.08.2013” Serdecznie dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Koncepcja jest Agencją Pośrednictwa Pracy w kraju i za granicą. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1926. Od ponad 8 lat organizujemy legalne i bezpieczne zatrudnienie.

ID ogłoszenia: 8685219307de2500