do negocjacji NOK

Norwegia praca sezonowa na magazynie od zaraz przy inwentaryzacji Bergen

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 18 maja 2014 23:30

Hurtownia z Bergen poszukuje od zaraz sezonowego pracownika do pracy w Norwegii na magazynie przy inwentaryzacji, zbieraniu zamówień i pakowaniu. Zatrudnienie od czerwca 2014.

Stanowisko: pracownik magazynu
Miejsce pracy: Bergen
Zarobki: do ustalenia
Start: 16 czerwiec 2014

Zadania:
Praca na magazynie przy kompletowaniu towaru, zbieraniu zamówień. Ponadto pakowanie paczek i przygotowanie do wysyłki. Zadaniem pracownika będzie również cykliczna inwentaryzacja towaru.

Praca na zmianę dzienną w pełnym wymiarze czasu, ale możliwa jest również praca 4 dni w tygodniu.

Wymagania:
– doświadczenie magazynowe
– uprawnienia na wózki widłowe
– pozytywne nastawienie do otoczenia
– język norweski w mowie i piśmie
– umiejętność pracy w grupie

Oferujemy:
– zatrudnienie w Norwegii na okres wakacji
– konkurencyjne zarobki zgodne z realiami norweskimi
– przyjazne warunki pracy

Jak aplikować?

Na stronie www.finn.no/finn/job/fulltime/object?finnkode=48463045 proszę po prawej stronie kliknąć “Sok Her” i podstępować dalej zgodnie ze wskazówkami.

Źródło: finn.no

ID ogłoszenia: 7125378fd5271103