na akord NOK

Norwegia praca sezonowa od czerwca wakacje 2018 przy zbiorach truskawek Magnor

  • Miasto: Magnor
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 18 lutego 2018 03:10

Ogłoszenie sezonowej pracy w Norwegii na wakacje od czerwca 2018 przy zbiorach truskawek. Oferta z plantacji w Magnor bez znajomości języka dla studentów i uczniów.

Stanowisko: Pracownik sezonowy do zbioru truskawek

Miejscowość: Magnor, Norwegia

Zarobki: pensja akordowa w wysokości około 25-30 NOK na godzinę

Termin: od połowy czerwca 2018

Obowiązki:

  • ręczny zbiór owoców z upraw tunelowych oraz na polu
  • wstępne oczyszczanie, sortowanie i pakowanie owoców

Oczekiwania:

  • dużą zaletą będzie znajomość języka angielskiego
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • gotowość do przyjechania swoim samochodem
  • motywacja do podjęcia pracy fizycznej
  • brak uzależnień
  • własna odzież – nieprzemakalna

Zapewniamy:

  • atrakcyjne zarobki wypłacane terminowo
  • pracę sezonową na wakacje 2018
  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • zakwaterowanie zorganizowane za 80 NOK os osoby na dobę

Aplikacja:

Uwaga nie pobieram żadnych pieniędzy za załatwienie pracy. Szukam kandydatów na zlecenie mojego Norweskiego pracodawcy. Więcej informacji udzielam drogą mailową.

apaczkowski@onet.pl

Uwaga od administracji: ogłoszenie dodane z bezpłatnego maila – prosimy zachować ostrożność a przede wszystkim nie wpłacać żadnych pieniędzy za pośrednictwo lub rezerwację noclegu itp. W przypadku próby nadużycia ze strony ogłoszeniodawcy prosimy o kontakt z administracją portalu.

ID ogłoszenia: 6935a87f7f95e61d