Do uzgodnienia NOK

Norwegia praca w okolicach Trondheim dla elektromechanika od zaraz

  • Miasto: Stjørdal
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 19 sierpnia 2017 20:26

Atrakcyjna propozycja podjęcia pracy w Norwegii dla mechanika – elektromechanika w warsztacie niedaleko Trondheim (Stjørdal). Zatrudnienie możliwe od zaraz dla osób z doświadczeniem w zawodzie.

Miejsce pracy:Stjordal

Opis stanowiska:

Poszukujemy elektromechanika samochodowego z min 5 letnim doswiadczeniem do stalej pracy w warsztacie samochodowym

Wymagania:
– min. 5 letnie doświadczenie w naprawie samochodów osobowych
– umiejętność korzystania z narzędzi diagnostycznych
– umiejetnosc pracy samodzielnej
– komunikatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego – warunek konieczny!
– prawo jazdy
– gotowość do podjęcia pracy stałej w Norwegii
– preferowani kandydaci z doświadczeniem w Norwegii
Wymagany język angielski, na poziomie : komunikatywny

Oferujemy:
– możliwość pracy na stałe!
– norweska umowa o prace, wraz ze wszystkimi swiadczeniami
– atrakcyjne wynagrodzenie
– zatrudnienie na norweskich warunkach
– pełen etat (100% umowa)
– pracę w stabilnej, wiarygodnej norweskiej firmie Prosimy o przesłanie CV w języku polskim.
Seweryn1@hotmail.com

Skonaktujemy sie tylko z wybranymi kandydatami

ID ogłoszenia: 9855997dd5150a2c

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: seweryn111
  • Zarejestrowany od: 19 sierpnia 2017

Inne przedmioty dodane przez seweryn111

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez seweryn111 »