202,30 brutto/h NOK

Norwegia praca w przemyśle dla operatora CNC w Bergen z j. angielskim

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 17 września 2014 04:07

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko operator maszyn CNC w Bergen przy obsłudze Heidenhain. Ogłoszenie pracy w Norwegii bez znajomości języka norweskiego, ale z doświadczeniem.

Stanowisko: Operator CNC

Numer referencyjny zgłoszenia: CNC/N/2014

Zarobki: 202,30 NOK brutto/h

Miejsce zatrudnienia: Bergen

Obowiązki:

  • umiejętność czytania rysunków technicznych
  • obsługiwanie Heidenhain 530
  • umiejętność programowania Heidenhain

Oczekiwania:

  • obowiązkowe doświadczenie oraz umiejętność obsługiwania Heidenhain
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • możliwość przybycia 17 września do Opola lub Krakowa na rozmowę rekrutacyjną
  • prawo jazdy kat.B
  • posiadanie uprawnień suwniczych
  • konieczne jest doświadczenie na stanowisku przez 3 lata – niezbędne są dokumenty potwierdzające to

Oferujemy:

  • Rzetelne przedstawienie warunków pracy
  • pomoc w kompletowaniu dokumentów i we wszelkich kwestiach organizacyjnych
  • możliwość podęcia pracy w Norwegii na uczciwych warunkach
  • pracodawca zapewnia umowę o pracę
  • jest to propozycja podjęcia pracy długoterminowej
  • uczciwe wynagrodzenie
  • zapewnione ubezpieczenie oraz odprowadzanie składek
  • zamieszkanie płatne jest przez pracownika w wysokości 2500 NOK za 2 tygodnie
  • możliwość wykupienia obiadów w zakładzie pracy i jest to koszt ok – 5500 do 6000 NOK miesięcznie

Aplikacja:
Drodzy użytkownicy, aplikacje prosimy przesyłać do końca września 2014.
Wiadomość zatytułowaną -Nr ref.: CNC/N/2014- należy przesłać na adres: paulina.mazur@adecco.com

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-22lfnm/

ID ogłoszenia: 6085416b076473ac