163,20/h NOK

Od listopada 2018 Norwegia praca fizyczna przy odśnieżaniu bez języka Lillehammer

  • Miasto: Lillehammer
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 30 września 2018 02:47

Poszukujemy pracowników fizycznych bez znajomości języka i doświadczenia do odśnieżania w Lillehammer. Ogłoszenie aktualnej pracy w Norwegii od listopada 2018 na cały sezon zimowy.

Stanowisko: Pracownik fizyczny do odśnieżania

Rozpoczęcie: od listopada 2018

Liczba wakatów: 10

Lokalizacja: Lillehammer, Norwegia

Pensja: 163,20 NOK na godzinę pracy brutto

Zakres zadań:

  • jest to praca fizyczna przy odśnieżaniu
  • pracownicy będą odpowiedzialny za odśnieżanie ręczne podjazdów, parków, skwerów, parkingów, chodników
  • czasami załadunek śniegu na pakę i wywożenie

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • czynne prawo jazdy kat.B
  • dobre zdrowie – możliwość pracy na zewnątrz
  • wysoka sprawność fizyczna
  • znajomość języka angielskiego
  • umiejętność pracy bezkonfliktowej w zespole

Oferujemy:

  • uniform służbowy
  • zakwaterowanie zapewnione na miejscu w wynajmowanym mieszkaniu za 4300 NOK miesięcznie od osoby
  • gwarancja przynajmniej 160 godzin pracy na miesiąc – jeżeli ilość godzin nie zostanie przepracowana, pracodawca zapewnia ekwiwalent w postaci połowy stawki godzinowej – wyłącznie w przypadku braku śniegu
  • uczciwe zarobki
  • umowę od listopada nawet do marca 2019

Aplikacja:
zatrudnienie dla Polaków na bardzo dobrych, norweskich umowach obowiązuje umowa próbna na 3 miesiące z opcją przedłużenia.

Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres z podaniem tytułu „Norwegia praca przy odśnieżaniu, Lillehammer. Imię i nazwisko”.

Rekrutacja aktywna do końca października. Zatrudnienie od listopada 2018.

email: soknadansatte@fastem.com

ID ogłoszenia: 6185baffe7f550eb

1 odpowiedź na “Od listopada 2018 Norwegia praca fizyczna przy odśnieżaniu bez języka Lillehammer”

  1. Witam jestem zainteresowany. Proszę o kontakt 506737314