26.50 NOK

Od zaraz dam fizyczną pracę w Norwegii bez języka przy naprawie palet w Ålesund

  • Miasto: Ålesund
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 3 czerwca 2023 00:13

Firma z Ålesund poszukuje chętnych do fizycznej pracy w Norwegii, która polega na naprawie drewnianych palet. Zatrudnienie od zaraz także bez znajomości języka norweskiego, doświadczenie na podobnym stanowisku będzie mile widziane. Zakwaterowanie darmowe zorganizowane na miejscu.

Stanowisko: Pracownik fizyczny przy naprawie palet drewnianych

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Miasto: Ålesund, Norwegia

Zarobki: 26 500 NOK miesięcznie

Obowiązki:

  • praca manualna przy ręcznym naprawianiu palet drewnianych
  • pracownik będzie oceniał samodzielnie stan oraz zajmował się składaniem, naprawianiem i malowaniem
  • zadania wykonywane są z użyciem narzędzi, elektronarzędzi, farb i pędzli
  • zadania związane z sortowaniem palet na klasy jakościowe

Wymagania:

  • zdolności manualne
  • umiejętność pracy w zespole
  • pełna samodzielność
  • punktualność
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację
  • wysoka sprawność fizyczna
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • energiczność, zwinność

Zapewniamy:

  • komplet odzieży do pracy
  • przeszkolenie pracownicze
  • norweskie warunki zatrudnienia
  • pracę do podjęcia od zaraz
  • duża liczbę godzin
  • dostęp do środków ochrony osobistej
  • bezpłatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu w dobrych warunkach
  • możliwość podjęcia stałej pracy w Norwegii
  • terminowe wypłacanie pensji
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora

Aplikacja:

Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres z dopiskiem „naprawa palet Ålesund”. Rekrutacja aktywna do końca czerwca 2023.

Pierwszy wyjazd możliwy jest od zaraz.

e-mail: soknadansatte2022@eclipso.eu

ID ogłoszenia: 6396479f5aed99ce