od 205/h NOK

Od zaraz dam pracę w Norwegii bez języka na produkcji dań gotowych fabryka Bergen

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 15 października 2022 01:59

Ogłoszenie pracy w Norwegii na produkcji dań gotowych. Zatrudnienie w fabryce spożywczej z Bergen od zaraz dla chętnych bez znajomości języka norweskiego, wymagana jest komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik produkcji dań gotowych

Miasto: Bergen, Norwegia

Pensja: od 205 NOK na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zakres zadań:

  • głównie proste i powtarzalne prace przy taśmie, polegające na obsłudze urządzeń, porcjowaniu składników, przeprowadzaniu kontroli jakości, pakowaniu
  • zadania będą zlecane na podstawie predyspozycji zawodowych pracownika, posiadanych kwalifikacji oraz doświadczenia

Oczekiwania:

  • umiejętność postępowania zgodnie z zasadami BHP i pilnowanie ich
  • solidność, zaangażowanie
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • mile widziane doświadczenie w gastronomii
  • szybkość w przyswajaniu wiedzy
  • umiejętność pracy w grupie

Zapewniamy:

  • rzetelne szkolenie pracownicze
  • dobre zarobki od 205 NOK na godzinę pracy brutto plus liczne premie i dodatki
  • terminowe wypłaty pensji
  • norweską umowę o pracę do podjęcia od zaraz z ubezpieczeniem i świadczeniami
  • wsparcie koordynatora polskiego pochodzenia na miejscu
  • pracodawca zapewnia bezpłatnie zamieszkanie w wynajmowanych, w pełni wyposażonych mieszkaniach

Aplikacja:

Zgłoszenia proszę składać za pomocą poniższego formularza z zaznaczeniem posady „Produkcja gotowych dań mrożonych Bergen 2022″

www.bit.ly/norwegia-rekrutacja

W związku z ogromnym zainteresowaniem ofertami pracy w Norwegii rezerwujemy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi w procesie rekrutacji kandydatami.

Rask Endring AS – profesjonell vikarbyrå, Storgata 39 0182 Oslo, Norge

ID ogłoszenia: 3426349132e06b8a