180/h brutto NOK

Od zaraz dam pracę w Norwegii bez języka na produkcji rybnej filetowanie łososia Tromsø

  • Miasto: Tromsø
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 26 kwietnia 2017 00:01

Propozycja zatrudnienia z Tromsø do podjęcia od zaraz na produkcji rybnej. Oferta pracy w Norwegii dla osób bez znajomości języka norweskiego przy filetowaniu łososia.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny – fileter łososia
Miejsce zatrudnienia: Tromsø, Norwegia
Stawka godzinowa: 180 NOK na godzinę pracy brutto
Termin umowy: praca od maja do końca października z możliwością przedłużenia

Zakres zadań:

  • praca produkcyjna, polegać będzie na filetowaniu ryb – łososia

Oczekiwania:

  • posiadanie przynajmniej 5 miesięcy doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
  • atutem będzie znajomość języka angielskiego
  • dyspozycyjność od zaraz

Zapewniamy

  • bardzo dobre wynagrodzenie wypłacane terminowo
  • zamieszkanie zapewnione na miejscu na koszt pracownika
  • zatrudnienie od zaraz do końca października a dla pracowników najlepszych możliwość przedłużenia okresu zatrudnienia
  • pełny wymiar godzinowy z możliwością wypracowywania nadgodzin

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o przesłanie zgłoszenia z załączeniem CV oraz zgody na przetwarzanie danych osobowych na poniżej podany adres kontaktowy:

  • fabryki@lsj.pl

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/fileter-lososia-3724493.html

ID ogłoszenia: 45458ffb70dde63b