od 206,40 brutto/h NOK

Od zaraz dam pracę w Norwegii bez języka produkcja kremu czekoladowego, Oslo 2024

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 20 kwietnia 2024 00:29
  • Wygasa: 21 dni, 23 godzin

W rejonie Oslo od zaraz fabryka spożywcza poszukuje chętnych do pracy w Norwegii na produkcji kremu czekoladowego. Oferta bez znajomości języka z mieszkaniem zorganizowanym dla pracowników (odpłatnie).

Stanowisko: Pracownik produkcji spożywczej

Pensja: 206,40 NOK na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Lokalizacja: Oslo, Norwegia

Zakres obowiązków:

Poszukujemy kandydata do wykonywania prostych czynności produkcyjnych związanych z wytwarzaniem kremu o smaku czekoladowo-nugatowym do smarowania pieczywa

Wymagania:

  • Zaangażowaniem i gotowością do pełnienia powierzonych obowiązków z zaangażowaniem.
  • Precyzją w wykonywaniu zadań oraz elastycznością czasową, umożliwiającą dostosowanie się do zmieniających się warunków produkcyjnych.
  • Dobra kondycja fizyczna, umożliwiająca wydajne wykonywanie czynności związanych z pracą na linii produkcyjnej.
  • Motywacją do ciągłego doskonalenia oraz zdolnością do efektywnej pracy w dynamicznym środowisku.
  • Znajomością podstawowych zasad bezpieczeństwa i higieny pracy, w tym dbałością o czystość na stanowisku pracy.
  • Doświadczeniem w branży spożywczej mile widzianym, jednak nie obligatoryjnym.
  • Gotowością do pracy w systemie trzech zmian, zapewniającym ciągłość procesu produkcyjnego.
  • Znajomość języka norweskiego nie jest wymagana, co otwiera możliwość aplikowania również osobom nieposługującym się tym językiem.

Nasza oferta obejmuje:

  • Wsparcie koordynatora mówiącego po polsku, zapewniające płynną komunikację i wsparcie w codziennej pracy.
  • Pełny etat na umowie o pracę zgodnej z norweskimi przepisami, zapewniający stabilność zatrudnienia i odpowiednie warunki pracy.
  • Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych, dająca elastyczność w dostosowaniu harmonogramu pracy do indywidualnych potrzeb.
  • Kompletny zestaw odzieży roboczej, gwarantujący bezpieczeństwo i komfort podczas wykonywania obowiązków.
  • Profesjonalne szkolenia prowadzone w języku polskim, umożliwiające efektywne zdobycie niezbędnych umiejętności i wiedzy.
  • Bezpłatne zakwaterowanie w wygodnym pensjonacie dla pracowników, zapewniające komfortowe warunki mieszkalne i ułatwiające adaptację w nowym środowisku pracy.

Aplikacja:

Zainteresowanych powyższą ofertą, prosimy o zgłoszenia poprzez formularz:

www.bit.ly/norwegia-rekrutacja

Prosimy o odpowiednie oznaczenie posady: „Praca na produkcji kremu czekoladowego Oslo 2024″.

ID ogłoszenia: 2416622c8d633c6d