Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

od 206,40 brutto/h NOK

Od zaraz dam pracę w Norwegii bez języka produkcja kremu czekoladowego w Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 2 grudnia 2023 01:49

Także bez znajomości języka w fabryce z Oslo od zaraz do podjęcia atrakcyjna praca w Norwegii przy produkcji kremu czekoladowego do smarowania pieczywa. Zakwaterowanie zapewnione dla chętnych na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji spożywczej

Pensja: 206,40 NOK na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Lokalizacja: Oslo, Norwegia

Obowiązki:

W branży spożywczej w Oslo poszukujemy osoby do wykonywania prostych zadań produkcyjnych związanych z produkcją kremu czekoladowo-nugatowego do smarowania pieczywa. Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za prace przy linii produkcyjnej, obejmujące kontrolę jakości, pakowanie, dodawanie składników, obsługę maszyn oraz utrzymanie ciągłości procesu produkcyjnego.

Wymagania:

Wymagane cechy to zaangażowanie, precyzja, elastyczność czasowa, dobra kondycja fizyczna, motywacja oraz znajomość podstawowych zasad bezpieczeństwa i higieny pracy. Istotne jest utrzymanie czystości na stanowisku pracy. Doświadczenie w branży spożywczej jest pożądane, a praca będzie odbywała się w systemie trzech zmian. Pracodawca nie wymaga znajomości języka norweskiego.

Oferujemy:

Zapewniamy wsparcie koordynatora mówiącego po polsku, pełny etat na norweskiej umowie o pracę, opcję wykonywania pracy w godzinach nadliczbowych, kompletny zestaw odzieży roboczej, profesjonalne szkolenia w języku polskim oraz bezpłatne zakwaterowanie w komfortowym pensjonacie dla pracowników.

Aplikacja:

Zainteresowanych powyższą ofertą, prosimy o zgłoszenia poprzez formularz:

www.bit.ly/norwegia-rekrutacja

Prosimy o odpowiednie oznaczenie posady: „Praca na produkcji kremu czekoladowego Oslo 2023/2024″.

ID ogłoszenia: 289656a756787120

ilość wszystkich wyświetleń: 744, dzisiaj: 2

Linki sponsorowane

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.