148,60/h NOK

Od zaraz dam pracę w Norwegii bez języka przy pakowaniu ciastek 2020 Lillehammer

  • Miasto: Lillehammer
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 18 kwietnia 2020 03:06

Propozycja zatrudnienia od zaraz w fabryce z Lillehammer dla pakowaczy bez znajomości języka. Oferta pracy w Norwegii 2020 przy pakowaniu ciastek na linii produkcyjnej. Zakwaterowanie na miejscu zapewnione odpłatnie.

Stanowisko: Pakowacz ciastek

Start: od zaraz

Wakaty: 8

Lokalizacja: Lillehammer, Norwegia

Stawka godzinowa: 148,60 NOK na godzinę pracy brutto

Opis zadań:

  • zatrudnienie w fabryce z Lillehammer na produkcji przy pakowaniu ciastek
  • pracownik będzie wykonywał obowiązki przy linii produkcyjnej
  • zadania są powtarzalne
  • osoba zatrudniona odpowiedzialna jest za wizualną kontrolę jakości oraz układanie ciastek po 9 lub 12 sztuk i
  • odkładanie ich do maszyny foliującej

Oczekiwania:

  • umiejętność utrzymywania porządku na stanowisku pracy
  • zaangażowanie, uczciwość, odpowiedzialność
  • punktualność
  • gotowość do podjęcia pracy zmianowej
  • zdolności manualne
  • zwinność
  • gotowość do wyjazdu od maja 2020
  • duża wydajność
  • mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku

Oferujemy:

  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta
  • odpłatne zakwaterowanie zapewnione na miejscu w cenie od 2500 do 3000 NOK miesięcznie od osoby
  • możliwość pobierania świadczeń socjalnych
  • ubezpieczenie
  • norweską umowę o pracę na pół roku
  • wsparcie przy organizacji wyjazdu, dopełnianiu spraw formalnych i przy zaaklimatyzowaniu się na miejscu
  • gruntowne szkolenie pracownicze

Aplikacja:
Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres. Rekrutacja aktywna do końca kwietnia 2020. Wyjazdy mogą być realizowane od zaraz.

e-mail: soknadansatte@eclipso.eu

ID ogłoszenia: 215e99f49d707e0