148,60/h NOK

Od zaraz dam pracę w Norwegii 2019 bez języka przy pakowaniu czekoladek Lillehammer

  • Miasto: Lillehammer
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 10 marca 2019 03:35

Od zaraz (marzec 2019) praca w Norwegii dla Polaków bez znajomości języka na stanowisku pakowacza czekoladek. Zatrudnienie w Lillehammer przy pakowaniu słodyczy na linii produkcyjnej.

Stanowisko: Pakowacz czekoladek

Miejsce zatrudnienia: Lillehammer, Norwegia

Wynagrodzenie: 148,60 NOK na godzinę pracy brutto

Termin: od zaraz

Opis zadań:

  • przeprowadzanie kontroli jakości wyrobów czekoladowych
  • praca na linii produkcyjnej przy ręcznym pakowaniu wyrobów do pudełek plastikowych i odkładanie na taśmę do pakowania
  • inne zadania zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz
  • wysoka sprawność fizyczna
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • zaangażowanie, zdyscyplinowanie, pracowitość, staranność, sumienność
  • rzetelne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na norweskiej umowie o pracę na 3 miesiące próbne, a dla pracowników najlepszych możliwość przedłużenia
  • opieka polskojęzycznego koordynatora
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • płatne zakwaterowanie zapewnione na miejscu, koszt to 2500 do 3000 NOK miesięcznie w zależności od standardu
  • przeszkolenie pracownicze
  • ubezpieczenie
  • pomoc przy sprawach urzędowych związanych z podjęciem legalnej pracy w Norwegii

Aplikacja:
Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres. Rekrutacja aktywna do końca marca 2019. Wyjazdy mogą być realizowane od zaraz.

e-mail: soknadansatte@fastmail.com
LW:Darmowy licznik odwiedzin

ID ogłoszenia: 2025c83b073add19

1 odpowiedź na “Od zaraz dam pracę w Norwegii 2019 bez języka przy pakowaniu czekoladek Lillehammer”

  1. Kamilek1985 na 18 marca 2019 @ 15:39

    Dzień dobry jestem zainteresowany wyjazdem do pracy do Norwegii wraz z kolegą Oby dwoje mamy doświadczenie ja mam prawo jazdy znamy jezyk angielski Mój numer telefonu 536837438 e-mail Kamilesoban@gmail.com Jesteśmy gotowi do wyjazdu od zaraz
    Pozdrawiam