166,40/h brutto NOK

Od zaraz dam pracę w Norwegii dla par bez języka w magazynie z żywnością hurtownia Bergen

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 27 lutego 2022 00:33

Ogłoszenie aktualnej pracy w Norwegii dla par na magazynie hurtowni spożywczej. Zatrudnienie od zaraz w Bergen dla osób bez znajomości języka norweskiego ale z komunikatywną znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Lokalizacja: Bergen, Norwegia

Zarobki: 166,40 NOK na godzinę pracy brutto

Termin: od zaraz

Opis zadań:

  • praca na magazynie hurtowni żywności przy zbieraniu zamówień, pakowaniu, wysyłce, przyjmowaniu dostaw, rozładunku
  • do zadań należeć będzie dbanie o porządek, współpracowanie z innymi firmami oraz współpracownikami z innych działów, obsługiwanie sprzętów – komputera, drukarek, bram, wózków paletowych itp.

Oczekiwania:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • dostępność od zaraz
  • rzetelne wypełnianie powierzonych zadań
  • wielozadaniowość
  • zdyscyplinowanie
  • wysoka motywacja
  • szybkość w przyswajaniu wiedzy
  • mile widziane doświadczenie
  • umiejętność pracy w zespole
  • pełna punktualność! – bardzo istotne, zakład ma wdrożone wysokie normy BHP i stosuje się do wymiennych zmian bezkontaktowo

Zapewniamy:

  • pakiet benefitów pozapłacowych – karty sportowe, bony promocyjne do sklepów z żywnością, imprezy integracyjne, wyjścia na obiady itp.
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • system zmianowy
  • odpłatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu w cenie 4000-6000 NOK miesięcznie od pary (cena waha się w zależności od lokalizacji)
  • wdrożenie w obowiązki
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora
  • legalne zatrudnienie

Aplikacja:

Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres z podaniem tytułu:

„Norwegia praca na magazynie spożywczym. Imię i nazwisko”.

Rekrutacja aktywna do końca marca 2022. Pierwszy wyjazd możliwy nawet od zaraz, zatrudnienie i wyjazdy będą realizowane od II połowy marca 2022.

e-mail: soknadansatte2021@eclipso.eu

ID ogłoszenia: 227621a078ea0440