Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

 

Do uzg. NOK

Od zaraz dam pracę w Norwegii na magazynie części samochodowych bez języka, Bergen

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 29 lipca 2023 00:07
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Od zaraz dam pracę w Norwegii na magazynie części samochodowych bez języka, Bergen

Opis

Od zaraz na magazynie hurtowni części samochodowych z Bergen do podjęcia legalna praca w Norwegii przy zbieraniu zamówień. Zatrudnienie bez znajomości języka na stanowisku order pickera. Mieszkanie zapewnia pracodawca i będzie ono płatne.

Stanowisko: Pracownik magazynu części samochodowych

Miasto: Bergen, Norwegia

Liczba miejsc do obsadzenia: 2

Zarobki: do ustalenia

Rozpoczęcie zatrudnienia: od sierpnia 2023

Opis stanowiska pracy:

Stanowisko pracy to pomocnik magazyniera w hurtowni części samochodowych, gdzie do obowiązków pracownika będzie należało zbieranie zamówień, dbanie o porządek i odpowiednie zatowarowanie magazynu, przeliczanie towarów, przyjmowanie dostaw oraz współpraca z innymi działami.

Oczekiwania:

Wymagania od pracownika to dostępność od zaraz, doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane, dobra kondycja fizyczna, energiczność, zdolność do pracy w zespole oraz pracowitość.

Zapewniamy:

Pracodawca zapewnia zatrudnienie na pełny etat na podstawie norweskiej umowy o pracę, możliwość podjęcia pracy od zaraz, szkolenie pracownicze, organizowane zakwaterowanie (odpłatne), wsparcie polskojęzycznego koordynatora, pomoc w dopełnianiu formalności, solidne wynagrodzenie wypłacane na czas oraz płatny urlop.

Aplikacja:

Pracownik zakwalifikowany w procesie rekrutacji przed wyjazdem będzie musiał stawić się osobiście w naszym oddziale w Szczecinie w celu podpisania umowy. Umowa nie może być podpisana na odległość.

Za rekrutację nie jest pobierana żadna opłata. Opłata za tłumaczenie i przygotowanie dokumentów będzie potrącona z pierwszego wynagrodzenia (ok 300 NOK).

E-post: LagerarbeidBemanning@netc.eu z dopiskiem „lagermedarbeider m/08/2023″ w zgłoszeniu prosimy powołać się również na serwis norwegia.pracabc.pl

Lagerarbeid Bemanning AS – profesjonelle rekrutteringstjenester

ID ogłoszenia: 99864c428b9a1324

    

ilość wszystkich wyświetleń: 591, dzisiaj: 1

  

Linki sponsorowane

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.