186/h brutto NOK

Od zaraz dam pracę w Norwegii na produkcji detergentów bez języka fabryka Fredrikstad

  • Miasto: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 2 kwietnia 2022 01:19

Aktualna oferta pracy w Norwegii przy produkcji detergentów. Zatrudnienie w fabryce z Fredrikstad od zaraz również bez znajomości języka. Zakwaterowanie odpłatne zorganizowane jest na miejscu dla pracowników.

Stanowisko: Pracownik produkcji detergentów

Miasto: Fredrikstad, Norwegia

Pensja: 186 NOK na godzinę pracy brutto

Liczba miejsc do obsadzenia: 22

Rozpoczęcie: praca od II połowy kwietnia 2022

Zakres zadań:

  • pierwsze dni w pracy to szkolenie pracownicze z zakresu BHP oraz obowiązków
  • prace zlecane to między innymi obsługiwanie sprzętów, zadania powtarzalne przy taśmie produkcyjnej, pakowanie, etykietowanie, wykładanie opakowań na linię itp.

Wymagania:

  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • zaangażowanie
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • dyspozycyjność od zaraz

Zapewniamy:

  • wysokie wynagrodzenie wypłacane terminowo
  • premie i dodatki do pensji podstawowej
  • udział w sprawnej rekrutacji on line
  • zatrudnienie na podstawie umowy norweskiej do podjęcia od zaraz
  • legalne warunki zatrudnienia
  • możliwość skorzystania z oferowanego przez pracodawcę odpłatnego zamieszkania

Aplikacja:

Drodzy kandydaci,
Jeśli zainteresowała Was przedstawiona i spełniacie większość podanych kryteriów prosimy o niezwłoczne przesłanie aplikacji drogą elektroniczną na poniższy adres z podaniem numeru referencyjnego: pro/d04/22.

W wiadomość oraz w samym CV proszę wyraźnie zaznaczyć, iż wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych na potrzeby prowadzonej rekrutacji.

Norway Workers A.S
Schweigaards gate 16
0191 Oslo

mail: norwayworker@europe.com

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z osobami, które przejdą pierwszy etap rekrutacji.

Zamieszczona ilustracja nie przedstawia stanowiska pracy – jest to jedynie graficzne uzupełnienie oferty.

ID ogłoszenia: 9576246c4a84780d