195/h brutto NOK

Od zaraz dam pracę w Norwegii operator wózka widłowego z językiem angielskim Bergen

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 2 lutego 2020 03:06

Ogłoszenie aktualnej pracy w Norwegii od lutego 2020 na stanowisku operatora wózka widłowego. Zatrudnienie na magazynie w Bergen ze znajomością języka angielskiego. Osoby znające j. norweski mile widziane.

Stanowisko: Operator wózka widłowego

Miejsce zatrudnienia: Bergen, Norwegia

Rozpoczęcie zatrudnienia: od lutego 2020

Wynagrodzenie: 195 NOK na godzinę pracy brutto

Obowiązki:

  • praca na stanowisku operatora wózka widłowego przy załadunku, rozładunku, transportowaniu produktów w obrębie magazynu
  • inne zadania magazynowe zgodnie z poleceniem przełożonego

Oczekiwania:

  • uprawnienia na wózki widłowe
  • dyspozycyjność od zaraz
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • zaangażowanie, sumienność, odpowiedzialność
  • doświadczenie
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • bardzo dobre zorganizowanie czasu pracy
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych

Oferujemy:

  • rozwój i możliwość zdobycia dobrego doświadczenia w pracy za granicą
  • atrakcyjne warunki finansowe
  • zatrudnienie do podjęcia od lutego 2020
  • pomoc koordynatora Polaka na miejscu
  • zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy o pracę
  • pomoc przy dopełnianiu spraw organizacyjnych
  • płatne zakwaterowanie w cenie 4000 NOK miesięcznie od osoby

Aplikacja:
Zatrudnienie dla Polaków na bardzo dobrych, norweskich umowach, obowiązuje umowa próbna na 3 miesiące z opcją przedłużenia.

Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres z podaniem tytułu „Operator wózka widłowego, Bergen. Imię i nazwisko”.

Rekrutacja aktywna do II połowy lutego 2019.

e-mail: soknadansatte@eclipso.eu

ID ogłoszenia: 5905e2c0d3fa7137