148,60/h NOK

Od zaraz dam pracę w Norwegii przy pakowaniu czekoladek bez języka 2018 Lillehammer

  • Miasto: Lillehammer
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 23 września 2018 02:22

Od zaraz oferta atrakcyjnej pracy w Norwegii na stanowisku pakowacza. Zatrudnienie 2018 w Lillehammer dla osób bez znajomości języka przy pakowaniu czekoladek – pralinek.

Stanowisko: Pakowacz czekoladek

Wynagrodzenie: 148,60 na godzinę pracy NOK brutto

Start: od zaraz

Miejscowość: Lillehammer, Norwegia

Zakres zadań:

  • pracownik będzie zajmował się kontrolą jakości czekoladek zdobionych ręcznie oraz wkładaniem ich do opakowań plastikowych
  • obowiązkiem będzie zdejmowanie z linii sztuk niespełniających wymogów jakościowych

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • zaangażowanie, pracowitość, punktualność
  • wysoka sprawność fizyczna
  • autem będzie doświadczenie w podobnej pracy
  • zdyscyplinowanie
  • punktualność
  • skrupulatność, duża dokładność

Zapewniamy:

  • 3 miesięczną umowę próbną, a dla najlepszych możliwość podjęcia stałej pracy
  • opieka polskojęzycznego koordynatora
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • wdrożenie w obowiązki i pomoc w zaaklimatyzowaniu się
  • płatne zamieszkanie w cenie około 2500-3000 NOK miesięcznie w zależności od standardu
  • rozwój i możliwość pięcia się po szczeblach kariery

Aplikacja:
Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres. Rekrutacja aktywna do końca września 2018. Wyjazdy mogą być realizowane od zaraz.

e-mail: soknadansatte@fastem.com

ID ogłoszenia: 185ba69a8531367

1 odpowiedź na “Od zaraz dam pracę w Norwegii przy pakowaniu czekoladek bez języka 2018 Lillehammer”

  1. Agnieszka Dulnikowska na 22 października 2018 @ 15:24

    zainteresowana od zaraz tel. 609900141