do ustalenia NOK

Od zaraz dam pracę w Norwegii przy sprzątaniu domów i mieszkań bez języka Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 14 lipca 2015 00:27

Od zaraz dam fizyczną pracę w Norwegii przy sprzątaniu domów i mieszkań. Ogłoszenie dotyczy zadań na terenie Oslo. Oferta bez znajomości języka norweskiego dla Polaków.

Stanowisko: Sprzątaczka

Lokalizacja: Oslo, Norwegia

Stawka godzinowa: do uzgodnienia w kontakcie bezpośrednim

Opis stanowiska:

  • Oferta pracy w Norwegii przy sprzątaniu mieszkań oraz domów prywatnych. Klienci zapewniają wszelkie środki czystości oraz materiały.
  • Zadania polegają na kompleksowym sprzątaniu domów, tak jak: ścielenie łóżek, pranie, odkurzanie, mycie podłóg, sprzątanie łazienek oraz kuchni.

Oczekiwania:

  • odpowiedzialność, zorganizowanie, pracowitość
  • bezwzględna uczciwość
  • zaświadczenie o niekaralności
  • miła aparycja
  • optymizm
  • duża motywacja
  • zdyscyplinowanie
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • zdolność do pracy w zespole
  • bezkonfliktowość
  • umiejętność podporządkowania się

Oferujemy:

  • pomoc na miejscu w zorganizowaniu zamieszkania oraz dopełnieniu formalności związanych z podjęciem legalnej pracy
  • zatrudnienie na podstawie legalnej, norweskiej umowy o pracę
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz na dłuższy czas
  • stabilne warunki zatrudnienia

Aplikacja:

Osoby zainteresowane prosimy o pilne przesyłanie aplikacji.

Wysyłając zgłoszenie na stanowisko prosimy powołać się na serwis norwegia.pracabc.pl

CV proszę wysłać na adres:

martyna.grabarczyk@10g.pl z dopiskiem “Sprzątanie domów i mieszkań od zaraz, Oslo”

ID ogłoszenia: 88955a3db7e57873

2 komentarze na “Od zaraz dam pracę w Norwegii przy sprzątaniu domów i mieszkań bez języka Oslo”

  1. wiolettapodobinska11 na 4 września 2016 @ 14:59

    Dzień dobry czy państwo poszukują jeszcze osób dla firmy sprzątającej ?

  2. wiolettapodobinska11 na 4 września 2016 @ 21:28

    proszę o kontakt e-mail wioletta.podobinska@interia.pl
    tel 507800225