Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

 

207/h NOK

Od zaraz dla par dam fizyczną pracę w Norwegii w sklepie bez języka wykładanie towaru, Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 17 lutego 2024 01:23
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Od zaraz dla par dam fizyczną pracę w Norwegii w sklepie bez języka wykładanie towaru, Oslo

Opis

Ogłoszenie fizycznej pracy w Norwegii od zaraz w sklepie z Oslo przy wykładaniu towaru. Oferta 2024 bez znajomości języka dostępna także dla par. Możliwość zakwaterowania na miejscu – odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik fizyczny w sklepie wielkopowierzchniowym

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Lokalizacja: Oslo, Norwegia

Zarobki: 207 NOK na godzinę pracy brutto

Liczba wakatów: 4

Obowiązki:

Na tym stanowisku pracownik będzie odpowiedzialny za efektywne rozmieszczenie produktów na półkach w sposób przyciągający klientów do dokonywania zakupów. Dodatkowo, osoba ta będzie zadaniem właściwe oznakowanie i umieszczenie towarów zgodnie z wytycznymi. Ponadto, będzie zaangażowana w utrzymanie czystości w miejscu pracy, co obejmuje sprzątanie, porządkowanie półek oraz dbanie o estetykę otoczenia. Współpraca z zespołem będzie także wymagała udziału w rozładunku dostaw, kontrolowaniu stanu towarów oraz ich odpowiednim umieszczeniu w magazynie.

Wymagania:

Nie jest wymagana znajomość języka norweskiego, jednak poszukujemy kandydatów gotowych do pracy w zespole oraz do wykonywania pracy fizycznej. Wymagana jest dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym, w tym również w weekendy, oraz zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków.

Oferujemy:

Zatrudnienie na pełny etat na czas nieokreślony z atrakcyjnym wynagrodzeniem w wysokości 207 NOK na godzinę brutto. Pracodawca zapewnia bezpłatne zakwaterowanie. Istnieją również możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku pracy, przyjazną atmosferę oraz wsparcie doświadczonego zespołu. Dodatkowo, dla par istnieje opcja wspólnej pracy i zakwaterowania.

Drodzy kandydaci,

Jeśli zainteresowała Was przedstawiona i spełniacie większość podanych kryteriów prosimy o niezwłoczne przesłanie aplikacji drogą elektroniczną na poniższy adres z podaniem numeru referencyjnego:

nw/s03/24.

W wiadomość oraz w samym CV proszę wyraźnie zaznaczyć, iż wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych na potrzeby prowadzonej rekrutacji.

Norway Workers A.S
Schweigaards gate 16
0191 Oslo

mail: norwayworker@europe.com

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z osobami, które przejdą pierwszy etap rekrutacji.
Zamieszczona ilustracja nie przedstawia stanowiska pracy – jest to jedynie graficzne uzupełnienie oferty.

ID ogłoszenia: 68765cff7d3e400d

    

ilość wszystkich wyświetleń: 442, dzisiaj: 1

  

Linki sponsorowane

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.