od 204/h brutto NOK

Od zaraz dla par dam pracę w Norwegii pakowanie słodyczy bez języka w Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 30 marca 2024 01:08
  • Wygasa: 1 dzień, 8 godzin

Bez znajomości języka od zaraz w rejonie Oslo oferta pracy w Norwegii przy pakowaniu słodyczy promocyjnych. Zatrudnienie także dla par pakowaczy. Zakwaterowanie zorganizowane za opłatą.

Stanowisko: Pakowacz słodyczy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Miasto: Oslo, Norwegia

Zarobki: 204 NOK na godzinę pracy brutto

Zakres zadań obejmuje:

  • Kompletowanie słodyczy i innych produktów spożywczych w atrakcyjne zestawy promocyjne, w tym aktualne zestawy na Euro 2024.
  • Naklejanie etykiet i przygotowywanie kompletnych zestawów do wysyłki, zapewniając kompleksową obsługę zamówień.
  • Monitorowanie i utrzymanie wysokich standardów jakości opakowań oraz estetyki produktów, dbając o zachowanie ich atrakcyjnego wyglądu i prezentacji.

Oczekiwania:

  • Nie jest wymagana znajomość języka norweskiego; wystarczy płynna komunikatywność w języku angielskim, co umożliwia sprawną realizację obowiązków.
  • Umiejętność efektywnej pracy w dynamicznym środowisku oraz gotowość do wykonywania rutynowych zadań, co pozwala na skuteczne działanie w zróżnicowanym zakresie obowiązków.
  • Zdolności manualne oraz szczególna uwaga dla detali, gwarantująca dokładność i precyzję w wykonywaniu powierzonych zadań.
  • Pozytywne podejście do pracy oraz elastyczność w dostosowywaniu się do zmieniających się potrzeb produkcji, co przyczynia się do efektywnej realizacji celów i zadań firmy.

Oferujemy:

  • Stałe zatrudnienie w renomowanej firmie dystrybucyjnej z siedzibą w Oslo, co zapewnia stabilność zatrudnienia i możliwość rozwoju zawodowego.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 204 NOK na godzinę brutto, co stanowi konkurencyjną stawkę w porównaniu z innymi ofertami na rynku pracy.
  • Umowę o pracę na określony czas, zapewniającą pracownikom pewność co do trwałości zatrudnienia.
  • Zakwaterowanie zapewniane przez pracodawcę w bliskiej odległości od miejsca pracy, zapewniając komfortowe warunki mieszkania.
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w branży dystrybucji i pakowania produktów spożywczych, co stanowi cenną okazję do rozwoju zawodowego.

Aplikacja:

Uwaga oferta dotyczy tylko i wyłącznie pracy tymczasowej, nie ma możliwości przedłużenia umowy. Ogłoszenie nie jest adresowane do par.

nr ref ps/004/24

Zatrudnienie od zaraz.

Osoby zainteresowane ogłoszeniem i spełniające podane wymagania prosimy o przesłanie CV w języku angielskim na adres:

paliteligrekruttering@contractor.net z dopiskiem w tytule nr ref ps/004/24

Prosimy również o zamieszczenie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych na potrzeby rekrutacji.

ID ogłoszenia: 14666074febc52c9