Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

217 brutto/h NOK

Od zaraz dla par fizyczna praca w Norwegii wykładanie towaru bez języka w sklepie z Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 11 maja 2024 01:43
  • Wygasa: 28 dni, 6 godzin

W sklepie wielkopowierzchniowym z Oslo od zaraz także dla par do podjęcia fizyczna praca w Norwegii bez znajomości języka przy wykładaniu towarów na półki. Zakwaterowane zorganizowane odpłatnie na miejscu.

Stanowisko: Pracownik fizyczny w sklepie wielkopowierzchniowym

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Lokalizacja: Oslo, Norwegia

Zarobki: 217 NOK na godzinę pracy brutto

Liczba wakatów: 4

Obowiązki:

  • Dbanie o atrakcyjne rozmieszczenie produktów na półkach, aby przyciągnąć uwagę klientów i zachęcić ich do zakupów.
  • Oznaczanie i ustawianie towarów zgodnie z wytycznymi, zapewniając czytelność i uporządkowanie w sklepie.
  • Zapewnianie czystości w miejscu pracy poprzez regularne sprzątanie, uporządkowanie półek oraz dbanie o estetykę otoczenia.
  • Współpraca z zespołem w rozładunku dostaw, kontrolowaniu stanu zapasów oraz ich właściwym umieszczeniu w magazynie.

Wymagania:

  • Poszukujemy osób gotowych do współpracy z innymi oraz do podejmowania pracy wymagającej wysiłku fizycznego.
  • Znajomość języka norweskiego nie jest obligatoryjna, jednak oczekujemy pełnej elastyczności w dostępności do pracy w systemie zmianowym, łącznie z dniami weekendowymi, oraz zaangażowania w wykonywanie powierzonych obowiązków.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na pełny etat na czas nieokreślony z atrakcyjnym wynagrodzeniem w wysokości 217 NOK za każdą godzinę brutto.
  • Zapewnienie darmowego zakwaterowania przez pracodawcę, co eliminuje dodatkowe wydatki związane z mieszkaniem.
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku pracy, co stwarza perspektywy rozwoju kariery.
  • Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie doświadczonego zespołu, co sprzyja efektywnemu działaniu i zdobywaniu nowych umiejętności.
  • Dodatkowo, dla par istnieje opcja wspólnego zatrudnienia i zakwaterowania, co umożliwia partnerom pracę i życie w Norwegii razem.

Drodzy kandydaci,

Jeśli zainteresowała Was przedstawiona i spełniacie większość podanych kryteriów prosimy o niezwłoczne przesłanie aplikacji drogą elektroniczną na poniższy adres z podaniem numeru referencyjnego:

nw/s06/24.

W wiadomość oraz w samym CV proszę wyraźnie zaznaczyć, iż wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych na potrzeby prowadzonej rekrutacji.

Norway Workers A.S
Schweigaards gate 16
0191 Oslo

mail: norwayworker@europe.com

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z osobami, które przejdą pierwszy etap rekrutacji.
Zamieszczona ilustracja nie przedstawia stanowiska pracy – jest to jedynie graficzne uzupełnienie oferty.

ID ogłoszenia: 912663ea85b72bc8

ilość wszystkich wyświetleń: 174, dzisiaj: 2

Linki sponsorowane

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.