154 brutto NOK

Od zaraz dla par praca w Norwegii pakowanie zamówień z językiem angielskim w Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 23 maja 2014 03:18

Sklep wysyłkowy z Oslo poszukuje pary pakowaczy z językiem angielskim do pracy w Norwegii od zaraz przy pakowaniu zamówień klientów do wysyłki. Możliwe zakwaterowanie płatne na terenie miasta.

Stanowisko: pakowacz/ka (para K+M)
Miejsce pracy: Oslo
Zarobki: 154 NOK brutto za godzinę

Zadania:
Praca dla dwóch osób na magazynie sklepu wysyłkowego z artykułami dekoracyjnymi, meblami, wyposażeniem wnętrz. Głównym zadaniem osób na tym stanowisku jest zbieranie zamówień klientów na magazynie oraz ich zapakowanie i przygotowanie do wysyłki. Duże gabarytowo przedmioty wymagają pracy w parach.

Wymagania:
– dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
– sprawność fizyczna, siła
– gotowość do podjęcia pracy na okres co najmniej 4 miesięcy
– mile widziane osoby z doświadczeniem w pracy magazynowej przy kompletacji zamówień
– umiejętność obsługi komputera, skanera ręcznego oraz etykietownicy
– aktualne zaświadczenie o niekaralności

Oferujemy:
– opcjonalne zakwaterowanie dla pracowników w wynajętym mieszkaniu (kawalerka 32m2 – koszt 6800 NOK miesięcznie)
– atrakcyjne stawki za godzinę oraz możliwość wyrobienia nadgodzin
– praca w przyjaznej firmie o ugruntowanej pozycji
– pomoc z wszelkimi formalnościami dla pracowników zagranicznych

Jak aplikować?

Na stronie www.finn.no/finn/job/fulltime/object?finnkode=48434133 proszę kliknąć po prawej stronie niebieski przycisk z napisem “Sok Her” i postępować zgodnie z wytycznymi.

źródło: finn.no

ID ogłoszenia: 398537e92d494e3b

9 komentarzy na “Od zaraz dla par praca w Norwegii pakowanie zamówień z językiem angielskim w Oslo”

  1. highlander12 na 23 maja 2014 @ 06:29

    Dzien dobry. Jestem zainteresowany panstwa oferta pracy, Jestem osoba mloda, sprawna fizycznie, posiadajaca doswiadczenie w pracy na produkcji. Prace moge podjac natychmiast. Bardzo dobrze znam jezyk angielski, i ucze sie norweskiego. Moj e-mail highlander12@o2.pl. Prosze o kontakt,

  2. Witamy serdecznie,

    Jesteśmy niezwykle entuzjastycznym narzeczeństwem odkładającym na świetlaną przyszłość ambitnie i wytrwale dążąca do celu. Świetnie potrafimy pracować w grupach jak i prowadzić osobne zadania nawet pod presją czasu. Język Angielski znamy perfecyjnie (posługujemy sie nim miedzy sobą na codzień).

    Nie boimy się ciężkiej pracy, a już na pewno wyzwań w postaci stawianych nam wymagań. Świetnie się asymilujemy z otoczeniem jak i również oboje posiadamy bardzo wysokie umiejętności interpersonalne szczególnie przydatne w relacjach zawodowych. Ufam że jesteśmy idealnymi kandydatami do tej pracy… zwarci i gotowi od zaraz.

    Pozdrawiamy
    Dagmar I Krzysztof

    filipiak.christopher@gmail.com
    +48 500 176 945

  3. Jestem studentem. Jestem zainteresowany podjęciem tej oferty pracy na okres letni. interesuje się sportem, Mam doświadczenie w pracy na produkcji w magazynie więc z łatwością wykonywałbym obowiązki. Świetnie umiem obsługiwać komputer, skaner ręczny, etykietownice i inne, znam dobrze język angielski, jestem osobą niekaraną.

    dane k.: nr tel: 539014989 e-mail: maciekn@wp.eu

  4. We are writing to apply for the position of a production packer.
    After graduating from the Albert Heijn Pijnacker we have experience on the production line and order picking. Moreover, we have good manual skills which can be very useful for the offered job.
    We come from Polish. Currently we are living in the Netherlands, but we can start working in another country.
    We believe that we would be ideal candidates for this position. We are open-minded, fair-minded people from various fields related to culture. As a hardworking and responsible students, we are ready to work in this position.
    We would be happy to supply you with further details. We are willing to attend an interview at any time of your convenience.
    Best Regards Łukasz Prokopiuk and Jowita Guzowska

    please for contact: email – lprokopiuk92@gmail.com
    telephone number – +31 616 301 720

  5. Robert313 na 24 maja 2014 @ 14:56

    Witam,
    Wraz z dziewczyną jesteśmy zainteresowani państwa ofertą. Mamy po 21 lat, doświadczenie w pracy fizycznej i bardzo dobrą znajomość języka angielskiego.
    Proszę o kontakt 691037660 lub rszymko@gmail.com

  6. Rafal.Magdalena na 25 maja 2014 @ 15:19

    Witam wraz z narzeczonym poszukujemy wspólnej pracy. Ja 25 lat On 35 lat. Oboje posiadamy prawo jazdy kat. B oraz samochód. Jesteśmy w stanie podjąć się pracy od zaraz. Mój narzeczony bardzo silny i wysoki mężczyzna. Ja znam język angielski. Proszę o wiadomość na maila

  7. Witam serdecznie. Ja z moim chłopakiem ( 20 lat) jesteśmy bardzo zainteresowani praca. Jesteśmy staranni, dobrze wykonujemy każde powierzone zadanie, posiadamy prawo jazdy kat. b. Język angielski bardzo dobry w mowię i piśmie. Jesteśmy gotowi do wyjazdu od zaraz. Bardzo nam zależy i czekamy oczywiście na kontakt.
    Numer telefonu; 883393302

  8. Witam. Jesteśmy parą i szukamy wspólnej pracy oraz zakwaterowania. Oboje znamy język angielski, a ja dodatkowo znam niemiecki. Posiadamy własny transport oraz chęci do pracy.
    Paweł 664 114 356
    p.garula@gmail.com

  9. BartoszSerafin09 na 27 lipca 2014 @ 13:31

    Witam,
    Jestem zainteresowany Państwa ofertą. 19 lat, wytrwałość fizyczna, dobra znajomość angielskiego w mowie i w piśmie(certyfikat). Jestem gotowy do podjęcia pracy natychmiastowo, aktualnie jestem w Oslo, zmotywowany do działania.
    Email: bartoszserafin09@gmail.com
    Tel: 793 055 037