23500 +zakwaterowanie NOK

Od zaraz fizyczna praca w Norwegii bez języka przy naprawie palet Ålesund

  • Miasto: Ålesund
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 8 stycznia 2022 01:03

Ogłoszenie fizycznej pracy w Norwegii 2022 bez znajomości języka. Zatrudnienie w Ålesund od zaraz przy naprawie drewnianych palet z bezpłatnym zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu.

Stanowisko: Pracownik do naprawy euro palet

Miasto: Ålesund, Norwegia

Pensja: 23500 NOK miesięcznie

Termin: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • praca fizyczna dla osób ze zdolnościami manualnymi i technicznymi
  • obowiązkiem będzie kontrola palet drewnianych oraz ich naprawianie
  • praca z użyciem elektronarzędzi, pędzli, wiertarek, farb

Oczekiwania:

  • brak uzależnień
  • dyspozycyjność od zaraz
  • dobre zdrowie
  • umiejętność pracy pod presją czasy
  • dobra kondycja fizyczna
  • zdyscyplinowanie
  • zdolności manualne
  • umiejętności techniczne
  • energiczność
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w podobnej pracy

Zapewniamy:

  • szkolenia pracownicze zgodnie z zapotrzebowaniem
  • pomoc rezydenta Polaka na miejscu
  • zatrudnienie w oparciu o norweską umowę o pracę
  • gwarancję podnoszenia kwalifikacji
  • bezpłatne zamieszkanie zapewnione na miejscu
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych

Aplikacja:

Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres z dopiskiem „naprawa palet Ålesund”. Rekrutacja aktywna do końca stycznia 2022.

Pierwszy wyjazd możliwy jest od zaraz. Ze względu na obecną sytuację pandemiczną wszelkie szczegóły ustalane są bezpieczną drogą on-line.

e-mail: soknadansatte2021@eclipso.eu

ID ogłoszenia: 43061d8cc01a3d22