do uzgodnienia NOK

Od zaraz fizyczna praca w Norwegii bez znajomości języka Bergen sortowanie odzieży

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 15 września 2015 03:08

Aktualnie poszukujemy pracowników bez znajomości języka norweskiego do sortowania odzieży używanej w Bergen. Oferta fizycznej pracy w Norwegii od zaraz dla Polaków.

Stanowisko: Sortowacz odzieży

Miejsce pracy: Bergen, Norwegia

Zarobki: stawka godzinowa do uzgodnienia

Opis stanowiska pracy:

  • Oferta dotyczy pracy fizycznej związanej z sortowaniem odzieży używanej.
  • Każdy pracownik sortuje ubrania zgodnie z ich stanem i jakością a następnie pakuje.
  • Zadania wykonywane są szybko i wymagają spostrzegawczości i sprawności manualnej.

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • zorganizowanie
  • dokładność
  • sumienne wypełnianie powierzonych zadań
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

  • pracę od zaraz na miesiąc z możliwością podjęcia stałego zatrudnienia dla najlepszych
  • zatrudnienie na norweskiej umowie bezpośrednio z norweskim pracodawcą
  • polskojęzycznego koordynatora
  • przejrzyste przedstawienie warunków zatrudnienia

Wyżywienie na miejscu oraz dojazd do Bergen we własnym zakresie. Mile widziane osoby, które mogą przyjechać własnym autem.

Nr. ref.: SO/010/2015

Każda osoba podejmująca zatrudnienie w naszej agencji będzie zobowiązana do osobistego podpisania umowy w Gdańsku z naszym przedstawicielem. Zatrudnienie od połowy września 2015 – prosimy nie wysyłać zgłoszeń po tym terminie.

Osoby zainteresowane ogłoszeniem i spełniające podane wymagania prosimy o przesłanie CV w języku angielskim na adres:

palitelig-rekruttering@contractor.net z dopiskiem w tytule SO/010/2015 prosimy w aplikacji zaznaczyć, iż ogłoszenie zostało znalezione na stronie norwegia.pracabc.pl.

Prosimy również o zamieszczenie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych na potrzeby rekrutacji. Oferty bez tej informacji nie będą brane pod uwagę.

ID ogłoszenia: 51055f71f37b495d