220 brutto/h +premie NOK

Od zaraz fizyczna praca w Norwegii odśnieżanie bez znajomości języka 2023-2024 Drammen

  • Miasto: Drammen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 9 grudnia 2023 01:45

Na sezon 2023-2024 od zraz poszukiwane osoby do fizycznej pracy w Norwegii przy odśnieżaniu. Ogłoszenie bez znajomości języka norweskiego, ale angielski będzie mile widziany. Zakwaterowanie zapewnione na miejscu i 50% kosztów będzie dotowane przez pracodawcę.

Stanowisko: Pracownik fizyczny przy odśnieżaniu

Lokalizacja: Drammen, Norwegia

Termin: od zaraz do końca marca 2024

Zarobki: do ustalenia

Wakaty: 4

Główne obowiązki:

Realizacja prac fizycznych na zewnątrz, obejmujących zarówno prace manualne, jak i obsługę specjalistycznego sprzętu do usuwania śniegu – obejmujące tereny parkowe, tereny posesji, chodniki, drogi oraz obszary publiczne, w zależności od bieżących potrzeb. Wykorzystywanie różnorodnego narzędzi, takich jak łopaty, szuflady, urządzenia do odśnieżania oraz zbieracze, zgodnie z wymaganiami i specyfiką zadań.

Wymagania:

  • Odpowiednia kondycja fizyczna oraz dobry stan zdrowia.
  • Świadectwo niekaralności.
  • Posiadanie własnej wysokiej jakości odzieży przystosowanej do pracy w warunkach o niskich temperaturach.
  • Doświadczenie w analogicznej pracy stanowi istotny atut.
  • Brak istotnych problemów zdrowotnych.
  • Znajomość języka angielskiego jest mile widziana.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową, ważnej do marca 2024 roku.
  • Wsparcie ze strony koordynatora mówiącego po polsku.
  • Bezpłatne zakwaterowanie w komfortowych, ogrzewanych mieszkaniach dla pracowników.
  • Zapewnienie niezbędnych narzędzi i wyposażenia do wykonywania obowiązków.
  • Opiekę rezydenta, który posługuje się językiem polskim.
  • Premie i dodatkowe świadczenia za doskonałe wykonywanie obowiązków.
  • W przypadku braku opadów, dostępność innych rodzajów zadań, np. porządkowanie terenu.

Aplikacja:

Kontrakt z mojej strony był realizowany w latach 2013 – 2023, wszyscy pracownicy byli zadowoleni z warunków i wysokości zarobków.

Część osób już pracowała wcześniej obecnie poszukuję dodatkowych, nowych pracowników ponieważ moja firma zdobyła nowe zlecenia na sezon zimowy 2023/2024.

Osoby zainteresowane proszę wysyłać zgłoszenia na poniższy adres.

marek.piasecki78@gmail.com z dopiskiem „Odśnieżanie w Drammen 2023/24″

ID ogłoszenia: 68656a785838463