168/h + zakwaterowanie NOK

Od zaraz Norwegia praca bez języka dla pomocy kuchennej w restauracji z Drammen

  • Miasto: Drammen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 29 czerwca 2019 03:52

Propozycja zatrudnienia od zaraz w Drammen dla osób bez znajomości języka i doświadczenia. Ogłoszenie aktualnej pracy w Norwegii dla pomocy kuchennej w restauracji. Bezpłatne zakwaterowanie i pełne wyżywienie zapewnione jest na miejscu dla pracowników.

Stanowisko: Pomoc kuchenna

Miejsce zatrudnienia: Drammen, Norwegia

Pensja: 168 NOK na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • głównie wykonywanie prac pomocniczych, polegających na przygotowywaniu składników, dbaniu o ciągłą dostępność sztućców i czystość talerzy oraz urządzeń kuchennych, wycieranie blatów, wynoszenie odpadów
  • na zlecenie przełożonego przygotowywanie nieskomplikowanych zup, sosów
  • praca na zmywaku i dbanie o porządek

Wymagania:

  • możliwość pilnego podjęcia pracy w Norwegii
  • zaangażowanie
  • chęć wyjazdu na stałe
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy lub wykształcenie gastronomiczne
  • atutem będzie znajomość języka angielskiego
  • wysoka motywacja

Zapewniamy:

  • umowę na okres 6 miesięcy
  • norweskie warunki zatrudnienia
  • pomoc medyczną w razie potrzeby i asystowanie w wizytach u lekarza
  • darmowe zakwaterowanie na miejscu
  • bezpłatne wyżywienie
  • rzetelne szkolenie wprowadzające i w pierwszych dniach nadzór koordynatora
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • przyjazną, miłą atmosferę

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesyłanie zgłoszeń poprzez formularz aplikacyjny, dostępny pod adresem:

www.cognitoforms.com/OSKAS1/RekrutacjaNorwegiaPraca2019

Prosimy o oznaczenie odpowiedniej nazwy stanowiska: „Pomoc kuchenna Drammen”

ID ogłoszenia: 5925d15ce5197229

1 odpowiedź na “Od zaraz Norwegia praca bez języka dla pomocy kuchennej w restauracji z Drammen”

  1. Agnieszkakrolik1983 na 18 lipca 2019 @ 17:14

    Witam posiadam doświadczenie w pracy na kuchni gotuję i pracowałam jako pomoc szukam pracy na stałe z zakwaterowaniem. Szukam pracy w raz z chłopakiem ale ja chciała bym pracować jako pomoc kuchenna mój chłopak w wykończeniówce jeśli była by jakąś oferta pracy dla niego było by super. Zachęcam do kontaktu. AGNIESZKA.